احسان بدایت

احسان بدایت

دکتری(کاندیدا) روانشناسی بالینی، دانشگاه شیراز

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، احسان بدایت

من احسان بدایت، کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی از دانشگاه شیراز هستم و تحصیلات پایه‌ای روانشناسی من کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و کارشناسی روانشناسی است. رویکرد درمانی من روان‌درمانی ‌تحلیلی بلندمدت است. در رویکرد خود از آموزش، نظارت بالینی و همچنین درمان ‌تحلیلی فردی بهره جسته‌ام و هم‌اکنون درمانگر فردی بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه‌ شیراز هستم.

من به ترجمه و پژوهش در حیطه‌ رواندرمانی تحلیلی و اثربخشی رویکردهای روان‌درمانی پرداخته‌ام که در این زمینه می‌توان به ترجمه‌ی کتاب «بازی کردن و واقعیت» اثر دونالد وینیکات اشاره کرد که در حیطه‌ روان‌درمانی ‌تحلیلی روابط شی است. این اثر در سال 1399 در انتشارات ساوالان به چاپ رسیده‌است.

من از سابقه‌ی آموزش روان‌درمانی به همکاران روانشناس و روانپزشک و نیز تدریس دانشگاهی برخوردارم. در این زمینه می‌توان به آموزش رواندرمانی حمایتی با رویکرد روان‌تحلیلی به رزیدنت های بخش روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در قالب سخنرانی آموزشی و همچنین تدریس دروس تخصصی رشته روانشناسی در قالب دستیار آموزشی در دانشگاه شیراز اشاره کرد. از دیگر دستاوردهای من می‌توان به کسب رتبه اول در آزمون جامع دوره دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز و رتبه اول معدل در دوره دکتری اشاره کرد.

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.