دپارتمان روانسنجی

  • اجرا و تفسیر تست های روان شناختی در حوزه ی کودکان، شامل آزمون های هوش و استعداد.
  • اجرا و تفسیر تست های شخصیت از جمله، آزمون های SWAP-200, MMPI-2, NEO, MCMI و … برای استفاده در مشاوره های فردی و خودشناسی و موقعیت های ازدواج و پیش از ازدواج.
  • اجرا و تفسیر تست های شغلی و تحصیلی، به منظور تعیین علاقه ی شغلی و استعداد تحصیلی و انجام انتخاب رشته مناسب.
  • برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه ی انتخاب، اجرا و تفسیر صحیح آزمون های روان شناختی.
روانسنجی

آزمون های روانشناختی یعنی چی؟

به طور کلی شاخه روانسنجی علاوه بر اینکه یه رشته مجزا برای کارکردن هست اکثر اوقات به کمک روانشناس ها میاد، میشه گفت در واقع این تست ها ابزار کاری هستن که ما میتونیم در مواقعی که فکر میکنیم نیازه از اون ها استفاده کنیم، تا در زمان کمتری اطلاعات بیشتر و مفیدی رو بدست بیاریم.

چه کسانی میتونن در این آزمون ها شرکت کنند؟

در بعضی موارد افراد برای انجام تست های روانشناختی به ما ارجاع داده میشن و گاهی هم افراد خودشون دوست دارن که یه تست رو بدن تا یه سری اطلاعات راجع به خودشون بدست بیارن.

تست های روانشناسی کجاها کاربرد داره؟

استفاده از این تست ها اینقدر زیاده که باید بگردیم ببینم کجاها کاربرد نداره. از سازمان ها و ادارات بزرگ بگیر تا کوچیکترین گروه جامعه که میشه خانواده. ما میتونیم به شما، برای اینکه راحت تر و بهتر انتخاب کنید کمک کنیم؛ حالا این انتخاب میتونه انتخاب یه مدیر یا یه نفر برای این جایگاه خاص باشه تا انتخاب همراهتون برای ادامه ی مسیر زندگی.

چه تست هایی اینجا پیدا میشه؟

سعی داریم تا با کامل ترین و به روز ترین تست ها در خدمتتون باشیم و هر تستی رو بتونید اینجا پیدا کنید. تست هایی مثل تست سواپ که تست شخصیت مورد تایید انجمن روانکاوی هست که در طی این آزمون با توصیفاتی که مراجع از خودش به ما ارائه میده با بررسی جنبه های مختلف زندگی به افکار، هیجانات و رفتارهای تکرار شونده زندگیش دست پیدا میکنیم و همینطور میتونیم به نمره ای از سلامت روان فرد برسیم یا تست های فرافکنی مثل tat و یا رورشاخ که از طریقی غیرمستقیم میتونیم به شناختی از فرد برسیم.

در کنار این تست ها تست های دیگه مثل انواع تست هوش یا دیگر تست های شخصیت مثل mmpi، میلون، نئو و …. رو هم میتونید پیدا کنید. به زودی دپارتمان تستینگ از طریق همین پیج اطلاعات بیشتر و کامل تری رو در مورد خدمات و انواع ازمون ها بهتون انتقال میده.

فرایند تست دادن چه جوری برگزار میشه؟

به صورت عادی برای دادن تست باید به کلینیک مراجعه کنید و به صورت رو در رو اون ها رو انجام بدید البته الان به خاطر شرایطی که توش قرار گرفتیم، برای ارائه ی خدمات بهتر و در نظر گرفتن سلامتی شما (که از همه چیز مهم تره)، علاوه بر تست گرفتن حضوری به صورت محدود، شرایطی مهیا کردیم تا بتونید به صورت غیرحضوری و آنلاین هم از این خدمات استفاده کنید.

پس منتظر خبرهای خوبی از سمت ما باشید.