درباره آگاه

 1. ۱
  به خانواده آگاه خوش آمدید

  مجموعه آگاه به عنوان یکی از خوش‌نام‌ ترین مراکز ارائه خدمات روانشناسی امروز خانواده بزرگی از مراجعین و متخصصین را بنیان نهاده است که ارتباطی صمیمانه و در عین حال حرفه‌ای با یکدیگر دارند.

  امروزه یکی از بزرگترین گلایه‌های مراجعه کنندگان به روانشناسان عدم تخصص کافی فرد مشاوره دهنده، ادعاهای بزرگ و عجیب و غریب و تلاش نکردن مشاور برای درک ذهنیت و احساساتشان است. در آگاه تک تک درمانگران آموزش‌های ویژه‌ای در زمینه‌های مختلف تخصصی را گذرانده‌اند، آموزش‌های اختصاصی و منحصر به فردی در خصوص برقراری ارتباط همدلانه با مراجعین دیده‌اند و بطور دائمی میزان رضایت شما از عملکرد آنها را سنجیده‌ایم و خواهیم سنجید. خانواده آگاه درهرکدام از زمینه‌های زیر با تیم متخصصین روانپزشک و روانشناس خود در خدمت شما خواهد بود

 2. ۲
  اینفوگرافی

 3. ۳
  درمان مشکلات فردی

   انواع اضطراب، افسردگی، وسواس، ترس‌ها و فوبیا، مشکلات روان‌تنی، سردردهای عصبی، معده‌دردهای عصبی و … را درمانگران و مراجعین آگاه بارها و بارها با همکاری یکدیگر و استفاده از علم به روز، شکست داده اند. همچنین بسیاری از درمانگران توانمندی که امروز در سراسر کشور مشغول به کار هستند در دوره‌های آموزشی آگاه شرکت کرده و مدارک معتبر دریافت نموده‌اند.

 4. ۴
  کلینیک کودک و نوجوان

  تشخیص و درمان ADHD (بیش فعالی)، لجبازی کودک و نوجوان، اضطراب جدایی، پرخاشگری، سکوت انتخابی، ترس و دیگر مشکلات کودکان در کنار شخصیت‌شناسی و استعدادیابی، آموزش والدین، آموزش مهارت های تربیت فرزند، برگزاری کارگاه‌ها و کلاسهای آموزشی برای مربیان مهدها، معلمین مدارس و درمانگران کودک از زمینه های پرکار خانواده آگاه است.

 5. ۵
  کلینیک خانواده و ازدواج

  مصاحبه شخصیت شناسی جامع SWAP_200 به روزترین و سخت‌ترین روش سنجش شخصیت است که متاسفانه به دلیل کمبود متخصص در کشور ما و ناآگاهی عمومی چندان مورد استفاده قرار نمیگیرد، در آگاه متخصصینی داریم که با احاطه بر این روش مشاوره پیش از ازدواج ارائه می‌نمایند. اما این پایان مسیر نیست، متخصصین ما در مسیر انتخاب همسر، ازدواج، مشکلات زوجین از قبیل زودانزالی و واژینیسموس، تصمیم به بارداری، دوران بارداری، تولد فرزند تا نوجوانی و تولد فرزند دیگر و مشکلات مربوطه در کنار شما هستند.

 6. ۶
  آموز‌شهای عمومی

  ناآگاهی بزرگترین دشمن انسان است. در خانواده آگاه به غیر از برگزاری دوره‌های تخصصی مناسب روانشناسان و روانپزشکان، دوره های عمومی با محوریت مسائل مختلف از قبیل عشق سالم و ناسالم، اضطراب، تربیت فرزند، افسردگی، مهارت‌های ارتباط با دانش آموز، مهارت تربیت فرزند، نقد و معرفی فیلم‌های مناسب و … برگزار می‌شوند و سعی داریم تا در مسیر آگاهی بخشی به جامعه نقش خود را به درستی و دلسوزانه انجام داده باشیم.

 7. ۷
  کلینیک سلامت

  ارائه خدمات گروه درمانی، حمایت فردی و گروهی و آموزش در خصوص مشکلات مرتبط با حوزه سلامت مانند دیابت، چاقی، سرطان و … که اثرات روانی بر خود شخص یا اطرافیان وی می‌گذارند.

 8. ۸
  آموزش و پژوهش

  آموزش تخصصی و گام به گام روش‌های درمانی تخصصی و مدرن روانپویشی و همچنین فراهم نمودن بستر و امکانات لازم جهت انجام تحقیقات پژوهشی و حمایت از دانشجویان و محققین حوزه سلامت روان نیز یکی دیگر از حوزه‌هایی است که کلینیک آگاه با استفاده از نیروهای متخصص خود کارنامه‌ای درخشان و قابل اعتماد را رقم زده است. ما همواره از خود پرسیده‌ایم روانشناس خوب کیست؟ روانشناس خوب کسی است که علم و تخصص را با همدلی و درک انسانی و صمیمانه درهم‌آمیزد و هرروز در تلاش باشد تا عملکرد خود را بهبود بخشد. در انتخاب درمانگران و مدرسان همیشه اصل اول برای آگاه علم و تخصص بوده است و خوشحالیم که رضایت بالای مراجعین از فرآیندهای درمانی و احساس آرامش و صمیمیت آنها در ارتباط با مجموعه ما مهر تاییدی بوده است بر نتیجه‌بخش بودن این دیدگاه.

 9. ۹
  کلینیک تحصیلی- شغلی

  . مشاوره تخصصی تحصیلی و شغلی
  . برنامه‌ریزی درسی در مقاطع مختلف تحصیلی
  . انتخاب رشته اصولی در مقاطع متوسطه و دانشگاه بر اساس شخصیت و استعداد
  . مشاوره و برنامه‌ریزی کنکور
  . درمان مشکلات تحصیلی (اهمال کاری، مشکل در توجه و تمرکز، کمال گرایی و …)
  . کارگاه‌های آموزش شیوه‌های مطالعه، انواع خلاصه نویسی، تندخوانی، تقویت تمرکز و …
  . مشاوره انتخاب شغل بر اساس استعداد، رغبت و شخصیت

 10. ۱۰
  کلینیک روان سنجی
  ۱. اجرا و تفسیر تست های روان شناختی در حوزه ی کودکان، شامل آزمون های هوش و استعداد.
  ۲. اجرا و تفسیر تست های شخصیت از جمله، آزمون های SWAP-200, MMPI-2, NEO, MCMI و … برای استفاده در مشاوره های فردی و خودشناسی و موقعیت های ازدواج و پیش از ازدواج.
  ۳. اجرا و تفسیر تست های شغلی و تحصیلی، به منظور تعیین علاقه ی شغلی و استعداد تحصیلی و انجام انتخاب رشته مناسب.
  ۴. برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه ی انتخاب، اجرا و تفسیر صحیح آزمون های روان شناختی.