محسن بدخشان

محسن بدخشان

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، دانشگاه شیراز

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، محسن بدخشان

محسن بدخشان هستم، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه شیراز. روان‌درمانی پویشی فشرده و کوتاه‌مدت یا ISTDP، رویکرد انتخابی من برای روان‌درمانی است. با حضور در دوره‌های مقدماتی و تکمیلی دکتر مهدی‌رضا سرافراز با این رویکرد آشنا شده‌ام و هم‌زمان با شرکت در جلسات سوپرویژن ایشان، به‌عنوان روان‌درمانگر شروع به فعالیت نمودم. در‌حال‌حاضر نیز، برای مراجعان بالای 18 سال، جلسات روان‌درمانی فردی برگزار می‌کنم و بیش‌از‌همه بر درمان اضطراب، افسردگی و مشکلات ارتباطی تمرکز دارم.

برای تقویت دانش نظری، از سال 97 به‌طور منظم در دوره‌های آموزشی روان‌کاوی با تدریس اساتیدی چون دکتر سرافراز و دکتر رمضانی شرکت کرده‌ام و در موضوعاتی مثل «شکست عاطفی»، «شخصیت و آسیب‌شناسی شخصیت»، «شفقت خود»، «خودانتقادگری» و «پرخاشگری» به مطالعه و پژوهش پرداخته‌ام. به‌علاوه، برای افزایش سطح سلامت روان خود، در مقاطع مختلف (از سال 96) روان‌درمانی فردی دریافت نموده‌ام. به آشنایی با فرهنگ‌های مختلف و یادگیری زبان‌های جدید نیز علاقه‌مندم.

از‌آنجایی‌که مشکلات درونی ما در قالب «رابطه» پدید می‌آیند، در همین قالب هم بهبود پیدا می‌کنند. بنابراین، در جلسات درمان سعی دارم تا مشکلات مختلف مراجع را از این چهارچوب ببینم و بفهمم و به او کمک کنم تا از رابطه درمانی امن، بیشترین بهره‌برداری را داشته باشد و با اِشراف به آنچه بر او گذشته، آگاهانه برای فردای خود، دست به انتخاب بزند.    

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.