مشاوره علی رفاهی روانشناس شیراز کلینیک اگاه

دکتر علی رفاهی

دکتری تخصصی، روانشناسی بالینی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، دکتر علی رفاهی

من علی رفاهی، فارغ‌التحصیل دکتری تخصصی روانشناسی بالینی از دانشگاه شیراز هستم. رویکرد انتخابی من روانپویشی فشرده و کوتاه‌مدت است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر مهدی‌رضا سرافراز شروع کرده‌ام و هم‌اکنون با بزرگسالان بالای 16 سال به صورت فردی در شعبه شیراز کار درمانی انجام می‌دهم.

علاوه بر مهارت‌های عملی به منظور تقویت دانش نظری از سال ۹۳ به صورت پیوسته تحت آموزش اصول درمان روانکاوی بوده و در کارگاه‌ها و وبینارهای آموزشی تحت نظارت دکتر نیما قربانی ودکتر مهدی‌رضا سرافراز و دکتر علیرضا طهماسب شرکت کرده‌ام.

مطالعات نظری من بیشتر در حوزه‌ی افسردگی و خودکشی می‌باشد. تمرکزم در روان‌درمانی بیشتر بر کمک به افرادی است که از افسردگی، خودسرزنشی و اضطراب رنج می‌برند.

در جلسات درمانی‌ام بیش از هر چیزی به دنبال ایجاد یک ارتباط امن هستم که در آن درمانجو بتواند دیدگاه همدلانه و منسجم‌تری از خود و دلایل زیر بنایی مشکلات روانشناختی‌اش به دست آورد، دلسوزانه و مشفقانه به خود و گذشته‌اش نگاه کند و در نهایت در بستر همین رابطه بهبود پیدا کند.

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید