سمیه غنیمتی روانشناس آنلاین کلینیک آگاه

سمیه غنیمتی

کارشناسی ارشد روان‌شناسی بالینی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، سمیه غنیمتی

من سمیه غنیمتی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه علوم و تحقیقات هستم. رویکرد من در روان درمانی روانپویشی کوتاه مدت (ISTDP)  است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر سرافراز شروع کردم و هم اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه تهران هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال94 در کارگاه های آموزشی و وبینارهایی مثل اخلاق حرفه‌ای، مصاحبه تشخیصی، شخصیت و مکانیزم‌های دفاعی، درمانگری پویشی فشرده و کوتاه‌مدت، درس‌گفتارهای روانکاوی، ارزشیابی شخصیت، ارتباط درمانگر، آسیب‌شناسی روانی تحت آموزش دکتر رمضانی و دکتر طهماسب و دکتر سرافراز قرار گرفته‌ام.

کار درمانی اثر بخش علاوه بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال 98 روان‌درمانی دریافت کرده‌ام.

مطالعات نظری من بیشتر در حیطه درمانگری است و تمرکزم بر کمک به افرادی است که مشکلات ارتباطی، شخصیتی، افسردگی و اضطراب دارند.

در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به موسیقی و تحلیل فیلم هستم.

در جلسات روان‌درمانی توجه من به این نکته است که همه‌ی ما آسیب‌هایی دیده‌ایم و باید ترمیمش کنیم. در طی جلسات، خویشتن واقعی خویش را از دل تمام رنج‌ها و آسیب‌ها بیابیم و بپذیریم که این خود ما هستیم که می‌توانیم شفایی باشیم برای روح آسیب‌دیده‌مان و رنج‌هایمان را پایان بدهیم.

فرم درخواست وقت مشاوره با سمیه غنیمتی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین، با سمیه غنیمتی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید