بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، دکتر نوشین براهیمی

من نوشین براهیمی هستم. درمانگر بزرگسال و مدرس دانشگاه. دکتری روانشناسی عمومی از دانشگاه مرودشت و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی تحصیل کرده‌ام. یادگیری کار بالینی را به طور حرفه‌ای تحت نظارت و سوپروایزری آقای دکتر مهدی رضا سرافراز از سال ۱۳۹۴ شروع کردم و درحیطه روانپویشی کوتاه‌مدت زیر نظر ایشان دوره سه ساله سوپروژن را به اتمام رساندم و از سال ۱۳۹۵ در  کلینیک آگاه مشغول به همکاری شدم و هم‌اکنون نیز درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شیراز  هستم.

از آنجا که هر درمانگر متعهد، خود تحت روان‌درمانی قرار می‌گیرد من نیز تحت درمان با رویکرد روابط ابژه قرار گرفتم. مطالعات پایان نامه دکتری من بر روی بیماری‌های روان‌تنی به خصوص سندرم روده تحریک‌پذیر است و در این زمینه دوره مخصوصی را زیر نظر دکتر امیر حسین یزدانی از موسسه بینش نو و تحت نظارت دکتر نیما قربانی با عنوان فهم ارتباط تن و روان در بستر فنون درمان ISTDP گذرانده‌ام.

پژوهش‌های من در زمینه بیماری‌های روان‌تنی علی الخصوص سندرم روده تحریک‌پذیر است و علاقه شخصی من در روان درمانی کار با بیماران سایکوسومات (روان تنی) است.

از کارهای هنری مثل نقاشی لذت می‌برم. فکر می‌کنم انسان‌ها محترمند و زندگی آزادانه بدون غل و زنجیرهای گذشته حق مسلم همه ماست. نیرویی که هر صبح مرا به اتاق درمان فرا می‌خواند مراجعی است که شاید امروز منتظرم باشد تا بخواهد آزادانه زندگی کند و من بتوانم قدمی در جهت تسهیل این راه برای مراجعم بردارم.

حوزه های درمانی:

  • مشاوره فردی
  • استرس و اضطراب
  • مشکلات عاطفی ارتباطی
  • مشکلات جسمی با منشا روانی

فرم درخواست وقت مشاوره با دکتر نوشین براهیمی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با دکتر نوشین براهیمی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط