بهرام جهانگیری

بهرام جهانگیری

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، بهرام جهانگیری

من بهرام جهانگیری  فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه علوم و تحقیقات فارس هستم. رویکرد من در روان‌درمانی، التقاطی از درمان شناختی‌رفتاری (CBT) و درمان‌های حمایتی است. برای تشخیص و کمک به درک دقیق‌تر مسائل مربوط به رفتار و فرایندهای ذهنی سال‌هاست که ضمن گذراندن کارگاه های متعدد، مشغول به کار هستم. هم‌اکنون نیز در کلینیک آگاه شعبه‌ی شیراز در حوزه روان‌درمانی کودک، نوجوان و خانواده و آموزش مهارت‌های زندگی به نوجوانان و خانواده فعالیت می‌کنم و گواهی بین‌المللی آموزش مهارت زندگی از دفتر مقابله با مواد و جرم سازمان ملل UNOCD را دریافت کرده‌ام.

یادگیری کار بالینی را همزمان با تحصیل از زمان کارشناسی از اداره زندان‌ها و مراکز ترک اعتیاد شروع کرده‌ام و دوره‌های ماتریکس و MMT و BMTرا گذرانده‌ام. همچنین در اجرای آزمون رورشاخ (با آموزش تخصصی و نظارت دکتر جعفر بهره‌دار، دکتر چنگیز رحیمی) و TAT و تست‌های فرافکن مثل CAT و مداد کاغذی همچون بندر گشتالت (دکتر هادیان فر) آموزش دیده‌ام.

  من از سال ١٣٨٢ در کارگاه‌های آموزشی مختلفی با رویکردهای درمانی متفاوت مانند CBT, ACT, روانکاوی (دکتر نهاله مشتاق)، فراشناخت درمانی، طرحواره درمانی و دوره بین المللی مهارتهای زندگی از منظر WHO شرکت کرده‌ام و مولف ١٠ عنوان کتاب در زمینه آموزش مهارت‌های عملی زندگی و کمک در ترجمه کتاب DSM-5 و چندین مقاله در مجلات و پایگاه civilica  هستم.

از سال ١٣٨٩ به استخدام رسمی آموزش و پرورش درآمدم و به عنوان مشاور آموزشگاه و هسته‌های مشاوره در شهرستان‌ها و نهایتا کارشناسی اداره کل استان و مرکز مشاوره اداره کل در سمت اداری و روانشناس و مدرس دوره مشغول به کار بودم و تجارب مفیدی در ارتباط با چالش‌ها ، تهدیدها، و فرصت‌های حوزه تعلیم و تربیت کسب کردم.

پژوهش‌های من در زمینه اعتیاد، اسکیزوفرنی و اختلالات هیجانی مرتبط با اضطراب کودکان بوده است.

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید