بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، دکتر زهرا حسنی اردکانی

زهرا حسنی اردکانی، فارغ‌التحصیل مقطع  دکترای  روان‌شناسی از دانشگاه مرودشت هستم. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر مهدی رضا سرافراز شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال در  کلینیک آگاه شعبه‌ی شیراز و  همچنین روان شناس بالینی  بیمارستان استاد محرری هستم.

من از سال1391  در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل روان پویشی کوتاه مدت، درمان شناختی رفتاری، طرحواره درمانی و ذهن آگاهی و اخلاق  حرفه‌ای تحت آموزش دکتر مهدی رضا سرافزار و دکتر لادن فتی و دکتر حمید پور قرار گرفته‌ام.

از سال 1395 رواندرمانی دریافت کردم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی  روان کاوی و ذهنی‌سازی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افراد بزرگسال  با اختلالات شدید روانی مانند اختلال دوقطبی و اسکیزوفرنی و شخصیت مرزی می‌باشد.

پژوهش‌های من در زمینه‌ی اختلالات روانی شدید مانند اختلال دوقطبی و اسکیزوفرنی بوده است. آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی  و روان‌شناسی مهم است، انجام روان درمانی با رعایت  اصول اخلاقی و تخصصی است. کمک به استیلای شان و آزادی تمام انسان‌هاست و در نتیجه کم کردن از درد و رنجشان؛ همچنین کمک به زندگی سالم‌تر و امن‌تر برای آن‌ها از اهداف من در جلسات روان‌درمانی است.

فرم درخواست وقت مشاوره با دکتر زهرا حسنی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با زهرا حسنی اردکانی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید