بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، دکتر زهرا حسنی اردکانی

زهرا حسنی اردکانی، فارغ‌التحصیل مقطع  دکترای  روان‌شناسی از دانشگاه مرودشت هستم. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر مهدی رضا سرافراز شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال در  کلینیک آگاه شعبه‌ی شیراز و  همچنین روان شناس بالینی  بیمارستان استاد محرری هستم.

من از سال1391  در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل روان پویشی کوتاه مدت، درمان شناختی رفتاری، طرحواره درمانی و ذهن آگاهی و اخلاق  حرفه‌ای تحت آموزش دکتر مهدی رضا سرافزار و دکتر لادن فتی و دکتر حمید پور قرار گرفته‌ام.

از سال 1395 رواندرمانی دریافت کردم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی  روان کاوی و ذهنی‌سازی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افراد بزرگسال  با اختلالات شدید روانی مانند اختلال دوقطبی و اسکیزوفرنی و شخصیت مرزی می‌باشد.

پژوهش‌های من در زمینه‌ی اختلالات روانی شدید مانند اختلال دوقطبی و اسکیزوفرنی بوده است. آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی  و روان‌شناسی مهم است، انجام روان درمانی با رعایت  اصول اخلاقی و تخصصی است. کمک به استیلای شان و آزادی تمام انسان‌هاست و در نتیجه کم کردن از درد و رنجشان؛ همچنین کمک به زندگی سالم‌تر و امن‌تر برای آن‌ها از اهداف من در جلسات روان‌درمانی است.

فرم درخواست وقت مشاوره با دکتر زهرا حسنی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با زهرا حسنی اردکانی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید