کاظم اصغری، روانشناس تهران کلینیک آگاه شعبه تهران

کاظم اصغری

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، دانشگاه شیراز

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، کاظم اصغری

من کاظم اصغری، فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه شیراز هستم. رویکرد من در رواندرمانی تحلیلی روابط ابژه است. من از سال 1397  سوپرویژن دریافت می‌کنم.

 داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 1393 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل نظریه‌های روانکاوی، نظریه‌های روابط ابژه، کلاین خوانی، روانپویشی کوتاه مدت، منتالیزیشن، کنگره بین المللی روانکاوی  تحت آموزش دکتر مهدیه معین، دکتر مهدی‌رضا سرافراز، دکتر علیرضا طهماسب، دکتر  واله عمویی و موسسه روانکاوی هم‌آوا قرار گرفته‌ام.

 کار درمانی اثربخش علاوه‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال 1398روان‌درمانی دریافت کردم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی روابط ابژه است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که اضطراب دارند.

آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی مهم است ایجاد فضایی امن که مراجع بتواند از اضطراب‌زاترین افکار،  احساسات و تجاربش صحبت کند و با همدیگر در مورد ریشه مشکلاتش فکر کنیم.

فرم درخواست وقت مشاوره با کاظم اصغری

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین، با کاظم اصغری در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید