سیده ساجده شیخ‌الاسلامی

سیده ساجده شیخ‌الاسلامی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، دانشگاه شیراز

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، سیده ساجده شیخ‌الاسلامی

من سیده ساجده شیخ‌الاسلامی، فارغ‌ التحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، از دانشگاه شیراز هستم. رویکرد انتخابی من در درمان فردی بزرگسال، روان‌پویشی فشرده و کوتاه مدت است و با بزرگسالان بالای ۱۹ سال به صورت فردی کار درمانی انجام می‌دهم.

یادگیری کار درمان بالینی را از سال ۹۸ شروع کردم و به صورت پیوسته در کارگاه‌ها و وبینار‌های آموزشی تحت نظارت دکتر مهدی رضا سرافراز شرکت کردم و از سال ۱۴۰۰ تحت نظارت و سوپروایزری ایشان هستم.

علاوه بر درمان فردی بزرگسال، در حیطه زوج درمانی هم فعالیت می‌کنم. رویکرد جلسات زوج درمانی من، زوج‌درمانی هیجان‌مدار است که این رویکرد را از دکتر سیندی گودنس‌زین و دکتر پورقناد در سال ۱۴۰۱ یاد گرفته‌ام تا به زوجینی که امکان شرکت در جلسات زوج درمانی به صورت مشترک دارند، کمک کنم از جراحات دلبستگی و تعارض‌ها و مشکلات رابطه‌شان عبور کنند. همچنین به افرادی که قصد ازدواج دارند، مشاوره پیش از ازدواج می‌دهم. 

از سال ۹۷ در زمینه مشاوره‌ی تحصیلی، به دانش‌آموزها و دانشجوها با محوریت برنامه‌ریزی تحصیلی، آموزش تکنیک‌های مطالعه و خلاصه‌نویسی، انتخاب رشته سال دهم و دانشگاه، آسیب‌شناسی تحصیلی و … کمک می‌کنم. 

مهمترین دغدغه من در جلسات درمانی و مشاوره، ایجاد یک رابطه امن و همدلانه است. رابطه‌ای که علاوه بر ایجاد آرامش، به درمانجو کمک کند با دیدی واقعی اما مشفقانه به خودش، روابطش و گذشته‌اش نگاه کند.

در حال حاضر به صورت حضوری با کلینیک آگاه شیراز همکاری میک‌نم و به صورت آنلاین در خدمت مراجعین خارج از شهر شیراز هستم.

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید