معصومه بدیهی روانشناس شیراز کلینیک آگاه

معصومه بدیهی

کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، معصومه بدیهی

من معصومه بدیهی، فارغ التحصيل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه شیراز(کارشناسی) و دانشگاه سمنان (کارشناسی ارشد) هستم. رویکرد من در رواندرمانی درمان شناختی رفتاری است.

هم‌اکنون به عنوان روانشناس در شیراز، در زمینه‌های: اختلالات بالینی کودک و نوجوان، فرزندپروری و رابطه درمانی والد و کودک در کلینیک آگاه هستم.

من در زمینه تشخیص و درمان اختلال نقص توجه و بیش‌فعالی، استرس و اضطراب، نوروفیدبک و خانواده درمانی آموزش دیده‌ام. تمرکزم در روان درمانی بر کمک به کودکان و نوجوانان و خانواده‌های آن‌هاست.

 در کنار کار درمانی، پژوهش‌هایی با موضوعات اثربخشی رابطه درمانی و هوش هیجانی انجام داده‌ام. در زمینه آموزش فردی علاقه‌مند به آموزش بازی درمانی و ارتباط موثر والد کودک هستم.

آنچه برای من در جلسات رواندرمانی مهم است، احترام و ایجاد فضایی که مراجع احساس امنیت کند. رازداری و امانت داری در استفاده از زمان و تجمیع هنر و تکنیک و تخصص برای اینکه مراجع تاثیر مثبت و بهتر شدن را درک کند. و کمک به مطلع شدن مراجع به سوالات آگاهانه و آنچه از ناخودآگاهش ضرورت دارد در جهت بهزیستی و رشد فردی و اجتماعی.

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید