احمدرضا شریفی پور

احمدرضا شریفی پور

دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی، دانشگاه آزاد شیراز

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، احمدرضا شریفی پور

من احمدرضا شریفی پور شیرازی فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد شیراز و دارای پروانه اشتغال به شماره 1507430 هستم. رویکرد من در رواندرمانی ISTDP است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن فردی در کلینیک بینش نو و همزمان سوپرویژن گروهی در کلینیک آگاه شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه‌ی شیراز هستم.

از پاییز سال 1400 در کارگاه‌های آموزشی ISTDP (در 5 سطح) تحت آموزش مرکز بینش نو و زیر نظر اساتید آن مرکز آقایان دکتر فرشید مرادیان، دکتر علیرضا زرندی، دکتر مهدی منوچهری و دکتر ولی اله رمضانی قرار گرفته‌ام و مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی روانکاوی و روانپویشی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که از اختلالات نوروتیک همچون مشکلات افسردگی، اضطراب، نشخوار فکری، وسواس، پانیک و اختلالاتی از این دست رنج می­برند.

آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی مهم است این است که بیمار بتواند جلسه به جسله خودش را بیشتر و بیشتر پیدا کند. بتواند زندگی خود را در دست بگیرد. دردها را بپذیرد و آنها را به رنج بدل نکند. همچنین بیمار بتواند احساسات خود را تحمل کرده، آنها را بپذیرد و با تمام وجود تجربه کند و از آنها فرار نکند.

تلاشم این است که بیمار خودش با میل و اراده خودش آنچه آزارش می‌دهد را کنار بگذارد، بتواند قاطعانه از حقش دفاع کند. از نظر من درمان هنگامی مفید است که بیمار خودش با پای خودش پیش قدم شود و اجباری از سوی درمانگر او را هل ندهد. بر این باورم که اگر فرد بتواند مدیریت احساسات و زندگی خود را در دست بگیرد می‌تواند در جامعه نیز عملکرد بهتری داشته باشد و زندگی اجتماعی مثمر ثمری را شکل دهد.

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید