آرزو فلاح

آرزو فلاح

دانشجوی دکتری، روانشناسی بالینی خانواده، دانشگاه شهید بهشتی تهران

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، آرزو فلاح

من آرزو فلاح، دانشجوی مقطع دکترای روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد شیراز هستم. رویکرد من در رواندرمانی دلبستگی و منتالیزیشن است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن آقای دکتر سعید قنبری وآقای دکتر مهدی رضا سرافراز شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر فردی بزرگسال و رابطه والد و کودک در کلینیک آگاه شعبه‌ی شیراز هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 98 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهای متعددی تحت آموزش رواندرمانی مبتنی بر رویکرد دلبستگی ومنتالیزیشن و روانپویشی کوتاه مدت قرار گرفتم و در حوزه روانکاوی آموزش‌های مقدماتی را دریافت کردم.

کار درمانی اثربخش علاوه ‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال 98 رواندرمانی دریافت کرده‌ام و می‌کنم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی اختلالات اضطرابی بزرگسالان و فضای فردی و والدگری است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که در تجربه نقش والدینی یا تجارب فردی زندگی خود با چالش‌هایی مواجه هستند.

پژوهش‌های من در زمینه‌ی فضای فردی والدین و تجربه نقش والدی بوده است و در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به موسیقی و ورزش هستم. تاکنون چند کارگاه‌های آموزشی با موضوع تأثیر کودکی والدین بر رابطه با فرزند خود، رابطه امن با کودکان با هدف درک و شناخت بهتر والدین از دنیای درونی خود برای مخاطب بزرگسال برگزار کرده‌ام.

روان‌درمانی برای من مثل یک سفر است… سفری به هزارتوی درون. انگار دست در دست یک همراه چراغ به دست قدم برمی‌داری و پشت درهایی بسته درونت را می‌کاوی و معجزه‌ی این کاوش این است که بهتر و عمیق‌تر می‌شنوی، می‌بینی و لمس می‌کنی. من این همراهی را عزیز و محترم می‌دانم و برایش مشتاقم.

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید