پروانه یزدی

پروانه یزدی

کارشناسی ارشد، روانشناسی عمومی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، پروانه یزدی

من پروانه یزدی فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روان‌شناسی عمومی از دانشگاه آزاد کرج هستم. رویکرد من در رواندرمانی روانپویشی فشرده و کوتاه‌مدت (istdp) است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر جعفریان شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه‌ی تهران هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 1394 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل دوره‌ی تربیت درمانگر پویشی تحت آموزش دکتر مهدی‌رضا سرافراز، دکتر نیما قربانی و دکتر فرشید مرادیان  قرار گرفته‌ام.

کار درمانی اثربخش علاوه‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال 1395 روان‌درمانی دریافت کردم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی روانکاوی، فلسفه، درمان پویشی، جامعه‌شناسی و مردم‌شناسی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که در رنج درونی هستند و این رنج را با علائمی مثل اضطراب مزمن، آشفتگی درخواب، خلق پایین، مشکل در عملکرد و تنش‌ها در روابط خود را نشان می دهد.

در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به ادبیات و نواختن سه‌تار  و نقاشی و تحلیل فیلم هستم.

آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی مهم است کمک به انسان‌ها برای آمادگی بیشتر در رویارویی با دردهای زندگی است. همینطور اتصال فرد با اصالت درونی خودش که بالاترین حس رضایت و خرسندی در زندگیست.

فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین از کلینیک آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت؛ تا مناسب‌ترین روان‌درمانگر آگاه را با شما همراه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید