بهترین زوج درمانگر شیراز

هنگامی که زوجین در روابط خود دچار اختلاف شده و رابطه عاشقانه آن‌ها تحت تأثیر قرار می‌گیرد، مشکلات زندگی‌شان نیز دوچندان می‌شود. در این زمان یک روانشناس زوج درمانگر در شیراز می‌تواند به بهبود روابط زوج‌ها و حل اختلافات آن‌ها کمک کند.

در ادامه، لیست مشاوران زوج درمانی کلینیک آگاه شعبه شیراز قرار گرفته است. بعد از مطالعه رزومه هر یک از مشاوران، می‌توانید به صورت آنلاین درخواست نوبت برای روانشناس زوج درمانگر در شیراز را برای خود ثبت نمایید. 

لیست زوج درمانگران شیراز :

دکتری مشاوره خانواده

سیده ساجده شیخ‌الاسلامی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

لوکیشن مرکز مشاوره زوج درمانی کلینیک آگاه در شیراز

دسترسی سریع به روانشناسان کلینیک آگاه

سوالات متداول انتخاب بهترین زوج درمانگر در شیراز

برای دریافت نوبت مشاوره از یک دکتر زوج درمانگر در شهر شیراز، در لیست بالا روانشناس مدنظر خود را انتخاب نموده و به صورت آنلاین فرم موجود در صفحه هر روانشناس که مد نظرتان می‌باشد را پر نمایید. در سریع‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط خواهیم گرفت تا جلسات مشاوره زوج درمانی شما در شهر بهار نارنج و شعر و شاعری، بدون معطلی شروع شود.

هزینه جلسات مشاوره عدد ثابتی ندارد؛ و به موارد مختلفی بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های جلسه مشاوره زوج درمانی در شهر شیراز، درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید تا با شما ارتباط بگیریم.

زوج‌هایی که در زندگی زناشویی خود و در ارتباط با همسر، دچار چالش‌هایی شده‌اند، بهتر است از کمک یک متخصص زوج درمانگر بهره‌مند شوند. زوج درمانگر خوب در شهر شیراز با توجه به رابطه و مشکلات شما، در ایجاد روابط بهتر با همسر و زندگی زناشویی به شما کمک می‌کند.

بهتر است به‌جای کلمه بهترین از زوج درمانگر خوب در شیراز استفاده کنیم. چون برای هرکسی بهترین معنای خاصی دارد. شما از لیست موجود در این صفحه می‌توانید زوج درمانگران خوب در شهر شیراز را مشاهده و درخواست مشاوره خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

در این صفحه تعداد ۲ زوج درمانگر زن در شهر شیراز لیست شده است. پس از مطالعه بیوگرافی و رزومه هر یک از روانشناسان، می‌توانید درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید تا با شما تماس بگیریم.

زوج درمانگر خوب در شیراز

آیا شما به دنبال یافتن بهترین روانشناس زوج درمانی در شیراز هستید؟ برای انتخاب یک دکتر زوج درمانگر خوب شیراز، کافی است در همین صفحه فهرست کاملی از متخصصان زوج درمانی شیراز را مشاهده کنید. ما در کلینیک روانشناسی آگاه شعبه شیراز، معروف‌ترین و حرفه‌ای‌ترین زوج درمانگران این شهر را کنار هم جمع کرده‌ایم تا برترین خدمات مشاوره زوج درمانی را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم.

شما می‌توانید با توجه به تخصص و زمینه مشاوره پزشکان، به پروفایل آن‌ها مراجعه کرده و اطلاعات کاملی را به همراه نظرات مراجعه‌کنندگان درباره پزشک زوج درمانگر مطالعه کنید. سپس فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه را برای برگزاری جلسه مشاوره حضوری یا جلسه آنلاین با بهترین زوج درمانگر شیراز تکمیل کنید.

چه موقع به مشاوره زوج درمانی در شیراز مراجعه کنیم؟

زوج‌ها زمانی به مشاوره زوج درمانی مراجعه می‌کنند که مشکلات روابطشان بسیار جدی شده و الگو‌های رفتاری نادرست در زندگی‌شان نهادینه شده است؛ از همین رو عواملی که لازم است در زمان وقوع آن‌ها به زوج درمانگر شیراز مراجعه کنید، در ادامه آورده‌ایم.

بروز بی‌اعتمادی در روابط بین زوجین

بی‌اعتمادی را می‌توان مهم‌ترین دلیل بروز مشکلات متعدد در روابط بین زوجین دانست. در واقع عدم وجود اعتماد به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که برای حل آن باید ابتدا مشکل اصلی و ریشه بی‌اعتمادی را شناسایی کرده، سپس راهکار‌های مؤثر ارائه کرد؛ به عنوان مثال خیانت کردن یکی از زوجین یا دروغ گفتن در مورد مسائل مالی، می‌تواند آغازگر عدم اعتماد به یکدیگر در زندگی باشد. از همین رو زوج‌ها هنگام مراجعه به روانشناس زوج درمانگر در شیراز باید صادقانه تمامی جزئیات را بیان کنند.

عدم درک متقابل زوج‌ها

بدون شک در هر زندگی زناشویی مشکلات و بحث‌های گوناگونی پیش می‌آید که باعث اختلاف در روابط و بروز تنش در زندگی می‌شود؛ اما گاهی اوقات علت اصلی این مسائل، دلایلی نیست که زوج‌ها مطرح می‌کنند، بلکه نداشتن درک متقابل زوجین از مشکلات است. در این مورد بهترین زوج درمانگر شیراز با شناخت طرفین و ارائه توصیه‌های کاربردی می‌تواند مشکل را حل کند.

عدم توانایی صحبت کردن با همسر

از دیگر مشکلات رایج در میان زوجین، ترس از هم کلامی و بیان موضوعاتی است که آن‌ها را آزار می‌دهد. گاهی برخی از زوج‌ها نمی‌توانند به‌راحتی با طرف مقابل خود در مورد مسائل و مشکلات صحبت کنند. در این حالت یک زوج درمانگر خوب شیراز با ایجاد فضایی امن و آرام، کمک می‌کند تا هر یک از زوجین در کمال آرامش و بدون دغدغه، از مسائلی که با همسر خود دارد، صحبت کند.

مشاجرات و بحث‌های تکراری

این موضوع را حتماً در زندگی دو نفره خود در نظر داشته باشید که بحث و جدل بر سر موضوعات تکراری یا مشاجرات روزانه، می‌تواند تأثیر بسیار مخربی بر روی روابط زوجین داشته باشد. در حقیقت شاید این رفتار به یک عادت تبدیل شده باشد و از نظر زوج‌ها عادی به نظر برسد؛ اما ممکن است ریشه‌های عمیق‌تری داشته باشد که باید با مراجعه به مرکز زوج درمانی شیراز، آن را برطرف کرد.
داشتن عادت‌ها و الگو‌های نامناسب
گاهی برخی از زوج‌ها عادت‌ها و رفتار‌های نامناسبی از خود نشان می‌دهند که می‌تواند آسیب‌های مخربی به روابط زناشویی آن‌ها وارد کند. به عنوان مثال عادت‌هایی همچون برخورد نامناسب، قلدری کردن، قهر کردن و… باعث بروز اختلاف در میان زوجین خواهد شد. در حقیقت در چنین زندگی‌هایی همیشه یکی از زوجین در حال انتقاد کردن است و طرف دیگر اگر انتقادی داشته باشد، اصلاً قابل قبول نیست.

ایجاد تغییر بزرگ یا بروز حادثه در زندگی

روابط زوج‌ها می‌تواند بر اثر یک اتفاق ناخوشایند یا بروز حادثه تحت تأثیر قرار بگیرد. به عنوان مثال از دست دادن فرزند، ورشکستگی، بیماری و… ممکن است باعث ایجاد مشکلات و مسائلی در میان زوجین شود که با مراجعه به بهترین زوج درمانگر شیراز قابل‌حل خواهد بود.

عدم درک متقابل و ناتوانی در برقراری ارتباط

در زندگی بین زوجین، زمان‌هایی پیش می‌آید که یکی از زوج‌ها، احساس می‌کند توسط طرف مقابلش نادیده گرفته می‌شود. همچنین این تصور را دارد که طرف مقابل او را درک نکرده و فاصله میان آن‌ها زیاد شده است. در این مواقع یک روانشناس زوج درمانگر در شیراز می‌تواند به بهبود روابط زوجین و حل مشکلات آن‌ها کمک بسیاری بکند.

سخن آخر، بهترین کلینیک مشاوره زوج درمانی در شیراز کجاست؟

اگر در زندگی خود با مشکلات زناشویی متعددی، دست و پنجه نرم می‌کنید و لحظات زندگی برای‌تان دشوار شده است، شاید وقت آن رسیده برای حل مشکل خود یک قدم مؤثر بردارید. برای این منظور کافی است با مشورت بهترین زوج درمانگر شیراز، گام به گام چالش‌های پیش آمده در زندگی‌تان را حل کنید. در متن بالا به شرایطی اشاره کردیم که بهتر است با اتفاق افتادن آن‌ها، از یک زوج درمانگر خوب شیراز برای حل مشکلات خود کمک بگیرید.

کلینیک روانشناسی آگاه، با دو شعبه در شیراز و تهران، به عنوان مجموعه‌ای تخصصی، بسیاری از روانشناسان زوج درمانگر شیراز و تهران را به شکل حضوری و آنلاین جهت ارائه خدمات مشاوره زوج درمانی در شیراز و تهران زیر نظر دارد . تمامی زوج درمانگران این کلینیک مورد تأیید مجموعه بوده و از تخصص و تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند؛ از همین رو شما می‌توانید با خیال راحت و متناسب با نیاز خود، پس از مطالعه پروفایل روانشناسان، فرد موردنظرتان را انتخاب کرده و درخواست نوبت را ثبت کنید.

زوج درمانگر خوب در شیراز کمک بسیاری در بهبود روابط بین زوجین دارد
5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید