بهترین زوج درمانگر آنلاین

بی‌تردید داشتن یک زندگی عاشقانه موفق و حفظ آن، نیاز به تلاش دوطرفه زوجین دارد. اگر در هر مرحله از زندگی‌تان با چالشی روبه‌رو شدید که قادر به حل آن نبودید، نباید از دریافت کمک از یک روانشناس متخصص و باتجربه هراس داشته باشید. اگر قصد دریافت مشاوره آنلاین زوج درمانی را دارید، می‌توانید در همین صفحه، لیستی از متخصصان زوج درمانگر آنلاین را مشاهده کنید. و بعد از انتخاب روانشناس مد نظر خود برای زوج درمانی آنلاین، به صورت آنلاین درخواست نوبت خود را ثبت نمایید. بعد از ثبت درخواست مشاوره انلاین برای زوج درمانگر، از کلینیک روانشناسی آگاه با شما تماس خواهیم گرفت.

مشاوره زوج درمانی آنلاین در کلینیک روانشناسی آگاه
رفیعه سادات شهیدی

رفیعه سادات شهیدی

فارغ التحصیل راهنمایی و مشاوره

سیده ساجده شیخ‌الاسلامی

سیده ساجده شیخ‌الاسلامی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

مشاوره آنلاین زوج درمانی

ما در کلینیک روانشناسی آگاه، معروف‌ترین و حرفه‌ای‌ترین زوج درمانگران ایران را کنار هم جمع کرده‌ایم تا برترین خدمات مشاوره زوج درمانی آنلاین را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم. برای این منظور کافی است با توجه به تخصص موردنیازتان، به پروفایل روانشناسان زوج درمانی مراجعه کرده و علاوه‌بر مطالعه اطلاعات بیشتر درباره پزشک، نظرات سایر مراجعه‌کنندگان را بررسی کنید. درنهایت فرم درخواست وقت مشاوره کلینیک آگاه را برای برگزاری جلسه مشاوره حضوری یا آنلاین با زوج درمانگر موردنظرتان تکمیل کنید.

زوج درمانی آنلاین

در مشاوره زوج درمانی، شما راهبرد‌های حل تعارض و نحوه برقراری ارتباط مؤثرتر در زندگی زناشویی را خواهید آموخت. درحقیقت اگر به‌دنبال یک رابطه سالم‌تر، قوی‌تر و عاشقانه‌تر باشید، می‌توانید مشکلات و اختلالات رابطه خود را در جلسات مشاوره زوج درمانی بررسی کرده و با بازیابی اعتماد متقابل، با اشتیاق بیشتری نسبت‌به یکدیگر زندگی‌تان را ادامه دهید.
اگر بر این باورید که رفتن به جلسات زوج درمانی نشانه مشکل روحی و روانی است، سخت در اشتباه هستید. اگر مشکل بزرگی همچون خیانت یا بی‌اعتمادی در رابطه شما وجود دارد، مراجعه به زوج درمانگر می‌تواند راه‌حلی مفید برای شما باشد. این موضوع را فراموش نکنید که کمک گرفتن از یک زوج درمانگر آنلاین در زمان‌هایی که مشکلی در زندگی زناشویی خود ندارید نیز راهکاری کمک‌کننده برای جلوگیری از وقوع مشکلاتی بزرگ‌تر است.

چرا از مشاوره زوج درمانی به‌صورت آنلاین استفاده کنیم؟

درواقع مطالعات بالینی نشان داده است که مشاوره آنلاین زوج درمانی باعث شده تا رضایت کلی افراد از رابطه‌شان افزایش یابد. یک درمانگر رابطه می‌تواند برای مدیریت تعارض و برقراری ارتباط بهتر با شریک زندگی‌تان به شما کمک کند و با بررسی تفاوت‌هایی که ممکن است درمورد سبک‌های فرزندپروری، جنسیت، مدیریت پول و موارد دیگر داشته باشید، به شما کمک کند به راهبردی مناسب برسید.
به‌صورت‌کلی رضایت از رابطه عاشقانه، به‌میزان قابل‌توجهی بر رفاه و کیفیت زندگی تأثیرگذار است. استفاده از مشاوره زوج درمانگر آنلاین می‌تواند به شما برای ایجاد یک رابطه سالم کمک کند؛ اما یافتن یک فرد مناسب و حرفه‌ای برای رسیدن به این هدف ضروری است. اگر نمی‌دانید که چگونه یک روانشناس باتجربه پیدا کنید، کافی است در همین صفحه، برای انتخاب بهترین مشاوره آنلاین زوج درمانی کمی جست‌وجو کنید.

زوج درمانی آنلاین چگونه است؟

در چند سال گذشته، روش‌های غیرحضوری روانشناسی همچون مشاوره آنلاین زوج درمانی رواج بیشتری یافته است که افراد بسیاری نیز از آن استفاده می‌کنند. در این روش، جلسات مشاوره بین روان‌درمانگر و زوجین به‌صورت تماس ویدئویی یا مشاوره زوج درمانی تلفنی آنلاین انجام می‌شود.
به‌طورکلی زوج درمانگر آنلاین ابتدا تلاش کرده تا با شناسایی مشکلات زوجین، آن‌ها را دسته‌بندی کند. البته این کار نیاز به همراهی کامل زوج‌ها دارد. برای این منظور باید فهرستی از موارد مهم و چالش‌برانگیز تهیه شود و مرحله‌به‌مرحله آن‌ها را بررسی کنند.
جلسات مشاوره آنلاین زوج درمانی بهتر است به‌صورت مستمر برگزار شود تا زوج درمانگر به شناخت دقیق‌تری از جزییات زندگی زوجین دست پیدا کند. درنهایت حضور هر دو زوج در جلسات زوج درمانی اینترنتی، علاوه‌بر این‌که کیفیت مراحل درمان را بالا می‌برد، نتایج مطلوب‌تری را برای ساخت یک زندگی ایده‌آل برای زوجین به‌همراه دارد.

مزایای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین زوج درمانی چیست؟

مشاوره زوج درمانی آنلاین گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که به علت مشغله زیاد یا نداشتن احساس راحتی و امنیت کافی، از مراجعه در جلسات حضوری مشاوره خودداری می‌کنند. دلایل زیادی برای استفاده از زوج درمانی برای پایداری و بهبود روابط زوجین به روش آنلاین وجود دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• این امکان برای شما فراهم خواهد بود که در فضای امن خانه یا هر محیط دیگری، به‌صورت اینترنتی در کنار همسرتان مشاوره زوج درمانی بگیرید.
• اگر همسرتان به‌دلیل مشغله کاری در کنارتان نیست هم می‌توانید در جلسات مشاوره از راه دور شرکت کنید.
• با شرکت در جلسات آنلاین زوج درمانی، درک عمیق‌تری از رابطه خود پیدا کرده و دیدگاهتان نسبت به هم در زندگی مشترکتان بهبود پیدا می‌کند.
• اگر شاغل هستید، نیازی به گرفتن مرخصی و صرف وقت زیاد برای مراجعه حضوری نداشته و در هر ساعت که وقتتان آزاد است، می‌توانید از مشاوره زوج درمانی بهره‌مند شوید.
چنانچه به خدمات مشاوره آنلاین زوج درمانی نیاز دارید، اما فرصت کافی برای رفتن به مراکز درمانی ندارید یا این‌که ترجیح می‌دهید به‌صورت غیرحضوری و در فضای خانه در کنار همسرتان از مشاوره روانشناسان حرفه‌ای زوج درمانگر بهره‌مند شوید، در همین صفحه، پزشک موردنظرتان را انتخاب کرده و درخواست مشاوره آنلاین را ثبت کنید.

برای دریافت مشاوره زوج درمانی آنلاین کجا مراجعه کنیم؟

در جلسات مشاوره آنلاین زوج درمانی به شما کمک می‌شود تا ریشه دقیق مشکلات خود را شناسایی کرده و با راهکارهای مؤثری برای غلبه بر آن‌ها آشنا شوید. در این جلسات بدون خجالت از دغدغه‌های خود سخن بگویید و صادقانه احساساتتان را بیان کنید تا به آن جایگاه عاشقانه‌ای که هر دو می‌خواهید در آن زندگی کنید باز گردید.
کلینیک روانشناسی آگاه به‌عنوان مجموعه‌ای تخصصی، بسیاری از روانشناسان زوج درمانگر معروف ایران را به شکل حضوری و آنلاین در این صفحه معرفی می‌کند. تمامی زوج درمانگران این کلینیک علاوه‌بر این‌که تجربه و تخصص بسیاری خوبی دارند، مورد تأیید مجموعه نیز هستند؛ به همین دلیل اگر تصمیم به دریافت مشاوره آنلاین زوج درمانی دارید، به‌راحتی می‌توانید با مطالعه پروفایل روانشناسان، فرد موردنظرتان را انتخاب کرده و درخواست نوبت مشاوره را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید