مشاوره فردی در تهران

اگر به دنبال بهترین روانشناس فردی در تهران هستید؛ در ادامه روان درمانگران فردی کلینیک آگاه شعبه تهران لیست شده‌اند، که می‌توانید با مطالعه رزومه و بیوگرافی آنها، نسبت به رزرو نوبت به صورت آنلاین اقدام نمایید. تا این لحظه تعداد 24 مشاور فردی در تهران آماده ارائه خدمات مشاوره فردی می‌باشند. که به مرور به این تعداد با جذب بهترین روانشناسان فردی در تهران افزوده خواهد شد. 

میترا کامران

دکتری روانشناسی سلامت، دانشگاه تهران

حسن اسدی لاری

حسن اسدی لاری

کارشناسی ارشد، روانشناسی شخصیت

الهام نیک فر روانشناس تهران کلینیک روانشناسی اگاه

الهام نیک‌فر

کارشناسی ارشد، روانشناسی

حانیه قاسمی، روانشناس تهران کلینیک آگاه شعبه تهران

حانیه قاسمی

کارشناسی ارشد، روانشناسی

مرجان رضازاده

مرجان رضازاده

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

کاظم اصغری، روانشناس تهران کلینیک آگاه شعبه تهران

کاظم اصغری

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

پروانه یزدی

پروانه یزدی

فارغ التحصیل روانشناسی عمومی

سارا همتی، روانشناس تهران کلینیک آگاه

سارا همتی

کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی

مهری مهرمنش

دکتر مهری مهرمنش

کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران

راضیه میر هاشمی رواندرمانگر

راضیه میرهاشمی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

فاطمه آزاد

فاطمه آزاد

فارغ التحصیل روانشناسی، دانشگاه خاتم

مصطفی فیروزی

مصطفی فیروزی

کارشناسی ارشد روانشناسی شخصیت

زهرا زم

زهرا زم

کارشناسی ارشد مشاوره

زهرا محمدی

دکتر زهرا محمدی

دکتری تخصصی روانشناسی بالینی

علی نیک سرشت

علی نیک سرشت

دانشجوی دکتری، روانشناسی شناختی

محمد علی صفری

محمد علی صفری

فارغ التحصیل روانشناسی صنعتی _ سازمانی

زهرا شیرین

دکتر زهرا شیرین

دکتری تخصصی، مشاوره

محمد اسماعیلی

محمد اسماعیلی

فارغ التحصیل روانشناسی تربیتی

زهرا قمصری زاده روانشناس کلینیک اگاه

زهرا قمصری

فارغ التحصیل روانشناسی بالینی

زهرا عابدی

زهرا عابدی

کارشناسی ارشد مشاوره، علوم و تحقیقات تهران

اردلان دان ژه روانشناس کلینیک اگاه در تهران

اردلان دان‌ژه

فارغ التحصیل روانشناسی بالینی

مریم ره پیما روانشناس اگاه در تهران

مریم ره‌پیما

فارغ التحصیل روانشناسی تربیتی

ریحانه نیک گو روانشناس تهران کلینیگ آکاه

ریحانه نیک‌گو

فارغ التحصیل روانشناسی بالینی

دکتر حمیده نقیبی روانشناس تهران کلینیک آگاه

دکتر حمیده نقیبی

دکتری روانشناسی سلامت

روانشناس فردی در تهران

مشاوره فردی در تهران از جمله خدمات درمانی و روانکاوی است که در این کلانشهر و با وجود فشارهای روحی و درگیری‌های ذهنی موجود بسیار مفید و کاربردی است. امروزه و با وجود مشکلات و استرس‌های موجود در سطح اجتماع و وجود موقعیت‌های دشوار روحی برای افراد، نیاز به مشاوره با یک روان‌درمانگر بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود. جلسه مشاوره فردی فرصت مناسبی است تا ضمن در میان گذاشتن این مشکلات و مشورت با فرد درمانگر، با استفاده از تجربیات و دانش وی نسبت به حل این مشکلات اقدام کنیم.

در مطالعه این نوشتار با ما همراه شوید تا بیشتر در مورد این با هم گفتگو کنیم.

مشاوره فردی در تهران: راهی به سوی آرامش ذهن و روان!

مشکلات فردی و گره‌های ناگشوده زندگی را نزد اغلب افراد می‌توان یافت. کمتر کسی است که با وجود زندگی پرمشغله و درگیری‌های ذهنی اجتماعات امروزی از این جهت با مشکلاتی روبرو نباشد. اما زمانی که مشکلات و اندوه‌های بزرگ به سراغ فرد می‌آیند، تاثیر ناخوشایند آنها بر بیش از شرایط معمولی مخرب بوده و روح و روان فرد را تحت فشار خردکننده قرار می‌دهد. در چنین شرایطی انجام مشاوره فردی در تهران می‌تواند راهکاری موثر برای رسیدن به آرامش روحی و پرهیز از تشنجات عصبی باشد.

تهران به‌عنوان یک کلانشهر شلوغ و با داشتن فاکتورهای آسیب‌رسان فراوان در زمره شهرهایی است که ساکنان آن در معرض فشارهای مضاعف قرار دارند. علاوه بر مشغله فراوان و مشکلات اجتماعی افراد در این شهر، مسائل و مشکلات فردی نیز در چنین شرایطی بیشتر موثر بوده و افراد را تحت فشار قرار می‌دهند.

مراجعه به مرکز مشاوره فردی تهران و دسترسی به امکان مشاوره با بهترین مشاور فردی تهران فرصتی است تا با کمک روانکاوان و متخصصین حاضر در این مراکز نسبت به کاهش فشارها و یافتن راه حل برای دستیابی به آرامش روحی و ذهنی اقدام شود.

در جلسه مشاوره فردی تهران، افراد دچار استرس و فشارهای روحی می‌تواند با در میان گذاشتن مشکلات خود و استفاده از تجربیات و دانش فرد مشاور نسبت به رفع آنها و دستیابی به آرامش اقدام کنند.

برخی شرایط خاص نیز وجود دارند که با بروز آنها فرد دچار سردرگمی، اندوه یا فشار عصبی شده یا بر سر دوراهی برای تصمیم‌گیری‌های بزرگ قرار می‌گیرد. این شرایط در موارد حاد بسیار مشکل‌زا بوده و توان فرد را برای تحمل یا تجزیه و تحلیل آنها کاهش می‌دهد. تا جایی که احساس ناتوانی بر فرد غالب شده و حتی افکار خودکشی و نظیر آن به ذهن خطور می‌کند.

شرکت در جلسه مشاوره فردی تهران در چنین شرایطی می‌تواند به کاهش آسیب‌های ناشی از این فشارها تا حد زیادی کمک کند.

روانشناس فردی در تهران کیست و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

دستیابی به آرامش حالتی فطری و طبیعی است که هر انسانی در طول حیات به آن نیازمند بوده و در جستجوی آن تلاش زیادی می‌کند. اما در برخی شرایط خاص و به‌دلیل مشغله بالای ذهنی یا بروز فشارهای روحی و استرس‌های کاری، از دست رفتن موقعیت‌های شغلی و نظایر آن چنین آرامشی به‌دست نیامده یا به‌آسانی از دست می‌رود.

همچنین وجود موقعیت‌هایی مانند اندوه از دست دادن عزیزان نیز می‌تواند افراد را در حالت افسردگی و اندوه شدید فرو برده و فشار روحی بالایی ایجاد ‌کند.

در همه این موارد، مشاوره با روانشناس فردی در تهران می‌تواند کمک بزرگی برای خروج از وضعیت اضطراری و رسیدن به شرایط نرمال باشد. شخص روانشناس با داشتن اطلاعات وسیع در مورد شرایط روحی و ذهنی افراد و آگاهی از دانش روانشناسی و روانکاوی، و ضمن مشاوره و گفتگو با فرد تحت درمان، بر نقاط ضعف و قوت او اشراف پیدا کرده و نسبت به حل مشکلات وی اقدام می‌کند.

مواردی که در جلسه مشاوره فردی تهران مطرح می‌شوند شامل مشکلات تحصیلی و موانع موجود بر سر راه افراد در این مسیر، مشکلات ازدواج و اختلافات زناشویی افراد، مشکلات و خلأهای ذهنی افراد و کمبود اعتماد به نفس و بسیاری موارد دیگر است. هر یک از این موارد می‌تواند موضوع مشاوره و بحث و گفتگو در مرکز مشاوره فردی تهران باشد.

علاوه بر ارائه راه حل و مشاوره برای رفع و حل این مشکلات، روانشناس فردی با ارائه راهکارها و آموزش‌هایی به فرد تحت درمان، به او می‌آموزد که چگونه خشم، اندوه و دیگر حالات ذهنی و روحی خود را در مواجهه با مشکلات و مسائل روزانه زندگی کنترل کند.

آموزش دستیابی به مهارت‌های روانشناختی برای حل مشکلات و اختلافات فرد با خانواده و اجتماع نیز از دیگر روش‌هایی است که توسط روانشناسان حاضر در مرکز مشاوره فردی تهران ارائه می‌شود.

مشاوره فردی در تهران: راهکاری موثر برای بهبود سلامت روان

مشاوره فردی در تهران، یک راهکار موثر برای بهبود سلامت روان و رسیدن به آرامش و موفقیت است. این روش درمانی، به افراد کمک می‌کند تا چالش‌ها و مسائل زندگی خود را به طور موثرتری مدیریت کنند و زندگی سالم‌تر و شادتری داشته باشند.

مشاوره فردی در تهران، توسط متخصصان روانشناسی و مشاوره انجام می‌شود. این متخصصان، با استفاده از دانش و تجربه خود، به افراد کمک می‌کنند تا در موارد زیر موفق‌تر عمل کنند:

 • احساسات، باورها و رفتارهای خود را بهتر درک کنند: مشاور می‌تواند به افراد کمک کند تا احساسات خود را شناسایی و بیان کنند، باورهای خود را زیر سوال ببرند و رفتارهای خود را تغییر دهند.
 • خاطرات چالش‌برانگیز و تاثیرگذار زندگی خود را مرور و بررسی کنند: مشاور می‌تواند به افراد کمک کند تا خاطرات چالش‌برانگیز و تاثیرگذار زندگی خود را مرور و بررسی کنند تا از آن‌ها درس بگیرند و رشد کنند.
 • جنبه‌های مختلف زندگی خود را در صورت نیاز تغییر دهند: مشاور می‌تواند به افراد کمک کند تا جنبه‌های مختلف زندگی خود را در صورت نیاز تغییر دهند، مانند روابط، شغل، تحصیلات و سبک زندگی.
 • احساسات و واکنش‌های خود و دیگران را بهتر درک کنند: مشاور می‌تواند به افراد کمک کند تا احساسات و واکنش‌های خود و دیگران را بهتر درک کرده و از این طریق ارتباط موثرتری با اطرافیان برقرار کنند.
 • تعیین اهداف شخصی و تاش برای رسیدن به آنها: مشاور می‌تواند به افراد کمک کند تا اهداف شخصی خود را در زندگی به‌طور واضح تعیین کرده و برای رسیدن به آن‌ها در مسیر مشخصی تلاش کنند.
 • پیشگیری از ابتلا و درگیری با بیماری های روحی و روانی: مشاور می‌تواند به افراد کمک کند تا از بروز بیماری‌های روحی روانی رایج مانند افسردگی و اضطراب پیشگیری کنند.

در مجموع، مشاوره فردی می‌تواند به افراد کمک کند تا زندگی سالم‌تر، شادتر و موفق‌تری داشته باشند.

مشاوره فردی در تهران برای چه کسانی مفید و لازم است؟

مشاوره فردی در تهران، برای افراد با طیف وسیعی از مشکلات و چالش‌ها مناسب است. برخی از مشکلاتی که می‌توان با مشاوره فردی در تهران به آن‌ها رسیدگی کرد عبارتند از:

 • مشکلات عاطفی مانند افسردگی، اضطراب، استرس و خشم
 • مشکلات رفتاری مانند اعتیاد، پرخاشگری و اختلالات تغذیه
 • مشکلات رابطه‌ای مانند مشکلات زناشویی، مشکلات خانوادگی و مشکلات با دوستان
 • مشکلات شغلی و تحصیلی
 • مشکلات شخصی مانند مشکلات عزت نفس، مشکلات اعتماد به نفس و مشکلات هویت

اگر شما نیز با مشکلاتی در زندگی خود مواجه هستید و احساس می‌کنید که نیاز به کمک دارید، مشاوره فردی در تهران می‌تواند یک راهکار موثر برای شما باشد. برای دریافت مشاوره فردی در تهران، می‌توانید با طریق لیست بالا، روان درمانگر مناسب خود را پیدا کنید و به صورت آنلاین درخواست مشاوره را ثبت نمایید.

سخن آخر

مشاوره فردی در تهران، یک فرصت مناسب و روشی موثر برای بهبود سلامت روان و رسیدن به آرامش و موفقیت است. این روش درمانی می‌تواند به افراد کمک کند تا چالش‌ها و مسائل زندگی خود را به طور موثرتری مدیریت کنند و زندگی سالم‌تر و شادتری داشته باشند.

اگر شما نیز با مشکلاتی در زندگی خود مواجه هستید از این روش استفاده کنید و از مراجعه به مشاور فردی غافل نشوید. اگر در تهران تشریف دارید، می‌توانید از کلینیک روانشناسی آگاه برای دریافت مشاوره فردی خود اقدام کنید. همچنین اگر فکر می‌کنید به صورت آنلاین و غیرحضوری، بهتر می‌توانید به مشاور خود ارتباط برقرار کنید، و یا شرایط مشاوره حضوری را ندارید، می‌توانید از خدمات مشاوره فردی آنلاین کلینیک آگاه استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید