مهری مهرمنش

دکتر مهری مهرمنش

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، دانشگاه تهران

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، مهری مهرمنش

من مهری مهرمنش فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکترای روانشناسی هستم. رویکرد من در رواندرمانی ترکیبی از ذهنی‌سازی و دلبستگی، روان‌پویشی فشرده و کوتاه‌مدت و طرحواره درمانی است. هم‌اکنون درمانگر نوجوان، بزرگسال، رابطه والد و نوجوان در کلینیک آگاه شعبه‌ی تهران هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 96 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل دوره پیشرفته تربیت درمانگر (دکتر سرافراز)، دوره جامع رواندرمانگری پویشی فشرده و کوتاه‌مدت (دکتر سرافراز)، دوره آسیب‌شناسی اختلالات شخصیت (دکتر سرافراز)، کارگاه تربیت جنسی کودکان و نوجوانان (دکتر نجات)، زوج درمانی (دکتر نجات)، کارگاه تشخیص و درمان اختلالات جنسی(دکتر بشارت)، دوره کامل درمان شناختی -رفتاری (جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران) و کارگاه مربی‌گری مهارت‌های فرزند پروری (دکتر زهره عباسی) شرکت کرده‌ام.

کار درمانی اثربخش علاوه‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال 93 رواندرمانی دریافت کردم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی روان‌درمانی نوجوان است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که نیازمند داشتن رابطه‌ای سالم با خود و دیگران هستند.

کارهای پژوهشی من بیشتر مربوط به نوجوانان است. در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به شعر و ادبیات و موسیقی و در مجموع هنر هستم.

آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی مهم است داشتن یک ارتباط توام با همدلی و احترام است. درمان از نظر من یک رابطه‌ی دو طرفه است که به رشد و افزایش ظرفیت ما کمک می‌کند. دوست دارم یاد بگیرم و کمک کنم و در نهایت تلاش برای این رسیدن برای من بسیار زیباست.

کارهای پژوهشی درمانگر، مهری مهرمنش:

  • بررسی بین اعتیاد به بازی رایانه ای و پرخاشگری در نوجوانان برای دومین همایش ملی آسیب شناسی روانی-۱۴۰۰
  • Relational adverse childhood experience questionnaire;development and retrospective validation mong young Iranian people in current psychology
  • Sep2020-Jun2021
  • پیش بینی اختلال سلوک بر اساس ویزگی های شخصیتی در پسران نوجوان برای پنجمین همایش بین‌المللی روانشناسی تربیتی۱۴۰۱
  • پیش‌بینی بزهکاری آینده‌نگر بر اساس برونگرایی در دانش آموزان پسر دوره اول متوسطه/ آکادمی بین‌المللی علوم و مطالعات گرجستان

فرم درخواست وقت مشاوره با دکتر مهری مهرمنش

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با دکتر مهری مهرمنش در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید