مشاور ترک اعتیاد آنلاین

اعتیاد، یک بحران است که تمام زوایای زندگی یک شخص و حتی اطرافیان او را تحت شعاع قرار می­دهد. اما خوشبختانه این بحران قابل رفع است و می­توان با گام برداشتن به سوی درمان و ترک اعتیاد، از نو متولد شد. با این اوصاف باید یک نقطه شروع برای قرار گرفتن در مسیر ترک اعتیاد در نظر گرفت.

اگر در دام مواد مخدر و اعتیاد افتاده‌اید، دریافت مشاوره از دکتر ترک اعتیاد آنلاین می‌تواند نقطه شروع زندگی دوباره باشد.

 

لیست مشاوران آنلاین ترک اعتیاد:

محمد سپهوند، مشاور ترک اعتیاد در کلینیک آگاه

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

فرم درخواست نوبت مشاوره آنلاین ترک اعتیاد

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین ترک اعتیاد در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

سوالات متداول مشاوره ترک اعتیاد آنلاین

در واقع اینکه جلسات به صورت آنلاین برگزار شوند یا حضوری باشند، هیچ تداخلی با اصل قضیه نخواهد داشت؛ چرا که هدف، صحبت کردن با بیمار است و پیشرفت تکنولوژی و به دنبال آن برگزاری جلسات آنلاین متعدد در هر زمینه­‌ای ثابت کرده است که انسان‌­ها به راحتی می­‌توانند کیفیت یک گفتگو را در جلسات غیرحضوری نیز حفظ کنند؛ چه بسا که در شرایط خاصی که ممکن است شخص معتاد داشته باشد، مشاوره ترک اعتیاد آنلاین می تواند مفیدتر و موثرتر واقع شود.

کافیست فرم موجود در این صفحه رو پر کنید یا از طریق صفحه دکتر ترک اعتیاد آنلاین که انتخاب کرده اید، درخواست نوبت خود را با پر کردن فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید. ما در کمتر از ۲۴ ساعت برای شروع تحول در زندگی شما ارتباط خواهیم گرفت.

دکتر متخصص ترک اعتیاد با تکیه بر دانش و تجربه‌ای که دارد، در جلسات مشاوره کمک شایانی به مراجع در ترک اعتیاد وی دارد. از همین رو دریافت مشاوره از دکتر ترک اعتیاد انلاین یک نقطه امن برای بیمار محسوب می‌شود.

هزینه مشاوره در کلینیک آگاه برای جلسات ترک اعتیاد به صورت آنلاین متغیر است و به مواردی همچون مدرک تحصیلی دکتر روانشناس، تجربه و… بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت جلسه مشاوره انلاین برای ترک اعتیاد، درخواست خود را از طریق پر کردن فرم ثبت نمایید تا با شما ارتباط بگیریم.

شاید گفتن جمله بهترین کمی اغراق آمیز باشد و استفاده از آن در این موارد درست نباشد. چونکه بهترین برای هرکس و در هر شرایطی متفاوت است. 

در کلینیک روانشناسی آگاه، دکتر محمد سپهوند، مشاور آنلاین ترک اعتیاد می‌باشند که با تکیه بر دانش و تجربه بالایی که در زمینه کمک به مراجعین ترک اعتیاد داشته‌اند، یک انتخاب عالی برای شروع درمان ترک اعتیاد به صورت آنلاین به شمار می‌آید.

دسترسی سریع به روانشناسان کلینیک آگاه

کاملا بدیهی است که مراجعه به یک روانشناس یا مشاوره اعتیاد برای ترک کردن، ضرورت دارد؛ در واقع اینکه افکار و روان شخص معتاد نیز بیمار است انکارناپذیر می­باشد و تا زمانی که این افکار یا روان او تحت درمان قرار نگیرند، نمی­توان به درمان جسمی شخص پرداخت.

وظیفه دکتر روانشناس آنلاین ترک اعتیاد چیست؟

در واقع ماهیت جلسات مشاوره آنلاین هیچ تفاوتی با جلسات حضوری ندارد. به گونه­ای که در مشاره ترک اعتیاد آنلاین، دکتر روانشناس وظیفه دارد در وهله اول بدون هیچ قضاوتی به سخنان بیمار گوش فرا دهد تا با بررسی اوضاع و شرایط به وجود آمده برای او، بتواند مسیر درمان را مشخص کند. به طور معمول در این جلسات شخص معتاد راحت­ تر است، چرا که درمان اعتیاد به شدت وابسته به درمان روانی است و اصولا اشخاص از بیان احساسات خود به صورت حضوری و یا حتی قرار گرفتن در اجتماع خودداری می­کنند. در چنین شرایطی است که روانشناس ترک اعتیاد آنلاین می­تواند به عنوان بهترین راه حل جهت درمان به شمار آید.

با توجه به اینکه یکی از مهم­ترین وظایف روانشناسان، بکارگیری روش­های نوین درمان و حذف شیوه­های منسوخ شده است، برگزاری جلسات آنلاین یک شیوه ایده­آل محسوب می­شود که بیمار می­تواند ارتباط بیشتری با آن برقرار کند. البته که این حرف مبنی بر ناکارآمد بودن جلسات حضوری نیست و در صورت نیاز و واجد شرایط بودن شخص، برگزاری جلسات مشاوره به صورت حضوری نیز می­تواند ویژگی­ها و مزایای خود را به همراه داشته باشد.

ویژگی­ ها و مزایای مشاوره آنلاین برای ترک اعتیاد

برگزاری جلسات مشاوره اعتیاد آنلاین دارای مزایای متعددی است که منجر می­شوند، در اکثر مواقع انتخاب افراد مراجعه به مشاوره آنلاین برای ترک اعتیاد باشد. از جمله این ویژگی­ها و مزایا می­توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

دسترسی آسان

افراد می‌توانند از هر کجا که دسترسی به اینترنت دارند، در جلسات مشاوره حاضر شوند، که این امر محدودیت­­ های مکانی و زمانی را رفع می­کند. در بسیاری از مواقع افراد معتاد نسبت به فواید و الزام مراجعه به مشاوره ترک اعتیاد، آگاه هستند، اما همین محدودیت­ هایی که در رابطه با زمان و رفت و آمد وجود دارد، آن­ها را از دریافت مشاوره پشیمان می­کند.

حفظ حریم شخصی

اگر فرد بیمار بخواهد در یک محیط راحت با حفظ حریم شخصی، مشاوره دریافت کند، با وجود برگزاری جلسات آنلاین این حریم خصوصی برای فرد حفظ می­شود؛ لذا شخص احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری خواهد داشت که منجر به درمان موثرتر می­شود.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

یکی از مهم­ ترین ویژگی­ ها و مزایای برگزاری جلسات مشاوره اعتیاد آنلاین می‌تواند این باشد که زمان و هزینه مربوط به حضور فیزیکی در مکان مشاوره را کاهش می­دهد. کاملا واضح است که شرایط بیماران در این مواقع بسیار خاص و حساس است، به همین دلیل مشاوره به هیچ وجه نباید به گونه­ای باشد که بیمار اذیت شود.

پشتیبانی مداوم

عدم وجود محدودیت زمانی و مکانی می­تواند پشتیبانی مدوام در هر جا و هر زمان را به دنبال آورد. درست که باید مانند مشاوره حضوری، جلسات در ساعات مشخص برگزار شوند، اما باز هم در صورت نیاز، برقراری ارتباط به صورت اینترنتی بسیار ساده ­تر از مراجعه فیزیکی خواهد بود و همین امر خیال فرد را از وجود مشاوره خود در مواقع ضروری جمع می­­کند.

استفاده از فناوری

استفاده از ابزارهای تکنولوژیکی می‌تواند به بهبود ارتباط مشاور و مراجعه‌کننده کمک کند، از جمله استفاده از وب‌کم، چت، یا تماس تلفنی. در این شرایط هیچ محدودیتی از بابت برگزاری جلسه وجود ندارد و باید مکالمه را با دوربین انجام داد تا همان فضای مشاوره حضوری ایجاد شود و طرفین بتوانند چهره یکدیگر را مشاهده کنند.

کاهش موانع جغرافیایی

نکته مهم و حائز اهمیتی که در رابطه با مشاوره ترک اعتیاد آنلاین مطرح می­شود، این است که افرادی هستند که در مناطق دورافتاده و محروم زندگی می‌کنند؛ بالطبع آن­ها نمی­توانند هر دفعه برای حضور در جلسات مشاوره به شهرهای بزرگ­تر بروند، برای همین هم مراجعه به روانشناس ترک اعتیاد آنلاین سبب می­شود که این دست از افراد نیز بتوانند از خدمات مشاوره برخوردار باشند. یا حتی افرادی که از یک شهر هستند و می­خواهند حتما به بهترین روانشناس آنلاین برای ترک اعتیاد در شهر دیگری مراجعه کنند نیز می­توانند از جلسات مشاوره برخوردار شوند و با وجود تکنولوژی فاصله­ها به صفر خواهد رسید.

چرا مراجعه به مشاوره اعتیاد آنلاین اهمیت دارد؟

برگزاری جلسات مشاوره ترک اعتیاد آنلاین، افزون بر ویژگی­ها و مزایایی که به سبب آنلاین بودن جلسات دارد، می­تواند از زوایای دیگری قابل توجه باشد:

  • افزایش روحیه و اعتماد به نفس برای ترک
  • ریشه­یابی مشکل اصلی اعتیاد و کمک به حل آن
  • برگزاری جلسات گروهی برای صحبت با اطرفیان فرد
  • صحبت با فرد بدون قضاوت
  • ایجاد انگیزه در شخص
  • ترک اعتیاد اصولی و بازگشت ناپذیر

یافتن بهترین روانشناس آنلاین برای ترک اعتیاد

به منظور یافتن بهترین روانشناس آنلاین برای ترک اعتیاد لازم است پیش از هرچیزی بگوییم که شما هیچ محدودیتی برای انتخاب مشاور خود ندارید و می­توانید از هر کجا که هستید بهترین مشاور را بر اساس معیارهای خود انتخاب کنید. با توجه به اینکه مشاوران و روانشناسان فعال کلینیک روانشناسی آگاه در حیطه برگزاری جلسات به صورت آنلاین، از تخصص، تجربه و مهارت کافی برخوردار هستند، کلینیک آگاه می­تواند به عنوان یک مرکز روان پویشی متخصص در مسیر ترک همراه شما باشد. روانشناسان ما از هیچ تلاشی برای بهبود بیماران خود دریغ نمی­کنند؛ همچنین که کلینیک ما تخصص و مسئولیت­ پذیری تمام پرسنل را تضمین می­کند و متعهد می­شود که تا لحظه ­ای که دیگر صفت معتاد را به یدک نکشید، از همراهی شما دست برنخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید