بهترین روانشناس شیراز برای مشاوره

اگر به دنبال بهترین روانشناس در شیراز برای مشکلاتی مانند: افسردگی، روابط زوجین، کودک و نوجوان، وسواس، فوبیا، اضطراب و … هستید؛ در ادامه لیست روانشناسان شیراز کلینیک آگاه، به همراه پروفایل آنها قرار داده شده است. شما با مطالعه بیوگرافی و زمینه کاری هرکدام از آنها، بهترین تراپیست شیراز که متناسب با خودتان هست را انتخاب کرده و به صورت آنلاین، درخواست نوبت مشاوره دهید. تا این لحظه تعداد ۲۳ مشاور در شیراز، لیست شده است؛ که به مرور زمان برای ارائه خدمات بهتر و بدون معطلی به شما عزیزان، بر تعداد آنها با دعوت از روانشناس خوب در شیراز افزوده خواهد شد.

لیست روانشناسان شیراز:

مهسا طیبی روانشناس شیراز کلینیک آگاه

کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی

کیان عباسی

کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی

زبیده دهقان

دکتری روانشناسی

دکتر مسعود دوست حسینی

متخصص اعصاب و روان

نوشین براهیمی

دکتری روانشناسی عمومی

زهرا ثابت

دکتری تخصصی روانشناسی

زهرا حسنی اردکانی

دکتری روانشناسی

دکتری مشاوره خانواده

سمیرا رستمی

دکتری روانشناسی تربیتی

محمد زنجبر روانشناس شیراز کلینیگ آگاه

فارغ التحصیل مشاوره

احسان بدایت

دکتری(کاندیدا) روانشناسی بالینی

محسن بدخشان

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

الهه فقیهی

کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی

مائده میرغیاثی رواندرمانگر شیراز

کارشناسی ارشد روانشناسی

احمدرضا شریفی پور

دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

مرضیه شهامت منش

کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی

اعظم نمازی

کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی

محدثه معصومی

دانشجوی دکتری، روانشناسی بالینی

فخری تاجیک زاده

دکتری تخصصی روانشناسی بالینی

حانیه چاوشی

کارشناسی ارشد، روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

پردیس شهوند

کارشناسی ارشد، روانشناسی تربیتی

سیده ساجده شیخ‌الاسلامی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

معصومه بدیهی روانشناس شیراز کلینیک آگاه

فارغ التحصیل روانشناسی بالینی

سوالات متداول انتخاب بهترین روانشناس در شیراز

برای انتخاب یک دکتر روانشناس در شیراز که متناسب با مشکل شما باشد؛ بهتر است از لیست بالا پروفایل روانشناسان رو مشاهده و زمینه کاری هرکدام را بررسی کنید. و برای هر مشاور در شیراز که مد نظر شما بود به صورت آنلاین درخواست مشاوره ثبت نمایید.

برای دریافت نوبت مشاوره در شیراز، بعد از مشاهده رزومه و پروفایل روان درمانگران لیست شده موجود در این صفحه، فرم موجود در صفحه روان درمانگر مد نظر خود را پر نمایید. ما در کمتر از ۲۴ ساعت با شما ارتباط خواهیم گرفت. 

شیوه مناسب برای انتخاب بهترین روانشناس در شیراز برای مشاوره، استفاده از جلسه ارزیابی است. هنگام پر کردن فرم دریافت نوبت، درخواست جلسه ارزیابی دهید تا ما به شما در انتخاب مناسب‌ترین درمانگر متناسب با نیازتان کمک کنیم. این جلسه قبل از شروع جلسات مشاوره شما با یک روانشناس متخصص به صورت آنلاین یا حضوری شیراز انجام می‌شود. که در طی آن جلسه، نیاز شما برای جلسه روان درمانی شناخته شده تا مناسب ترین روانشناس در شیراز که متناسب با دغدغه شما باشد انتخاب می‌شود و سپس جلسات روان درمانی با تراپیست انتخاب شده آغاز می‌شود. 

روان‌درمانگران شیراز کلینیک آگاه در زمینه‌های مختلف روان‌درمانی از جمله: خانواده، زوج درمانی، کودک، نوجوان، سکس تراپی و… ارائه خدمات مشاوره دارند. این موارد را می‌توانید از پروفایل هر تراپیست شیراز که در لیست بالا قرار گرفته مشاهده کنید.

هزینه خدمات مشاوره کلینیک آگاه در شیراز متفاوت است؛ از ۴۰۰ هزار تومان شروع می‌شود. برای این منظور لطفا درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. اگر به دنبال مشاوره روانشناسی رایگان در شیراز هستید؛ متاسفانه این امکان در کلینیک آگاه وجود ندارد. اما اگر هزینه مشاوره در شیراز برای شما زیاد است؛ می‌توانید از طرح حامی ما استفاده نمایید تا هزینه‌های درمان خود را مدیریت کنید.

خیر. جلسات مشاوره تحت پوشش بیمه نمی‌باشد.

بله. میتونین جلساتی که امکان حضور ندارین رو از قبل هماهنگ کنین و به صورت آنلاین با روانشناسان شیراز جلسه مشاوره آنلاین داشته باشید.

لیست موجود در این صفحه ترکیبی از روانشناسان زن و مرد در شیراز است که می‌توانید متناسب با جنسیت درمانگر خود انتخاب نمایید. در این لیست ۶ روانشناس مرد در شیراز و ۱۷ روانشناس زن در شیراز قرار گرفته‌است که می‌توانید درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید.

روانشناس در شیراز

با توجه به اینکه مراجعه به روانشناس در هر شهری جزء نیازهای اساسی مردم آن شهر محسوب می­شود، شناخت و آگاهی از روانشناسان و کلینیک­‌های مشاوره یک شهر حائز اهمیت به شمار می‌­آید. شناخت بهترین روانشناس شیراز به شما کمک می­‌کند تا بتوانید به بهترین مشاور مراجعه کنید و به این ترتیب بهترین خدمات و راهنمایی­‌ها را نیز دریافت خواهید کرد. برای پیدا کردن دکتر روانشناس شیراز، باید در ابتدا با یافتن یک کلینیک مناسب انجام شود که بتواند خدمات تراپی را به بهترین نحو انجام دهد. برای همین هم باید در جستجوی بهترین کلینیک روانشناسی شیراز باشید؛ اما همان­طور که گفتیم به منظور یافتن مرکز مشاوره در شیراز باید ابتدا از خصوصیات و ویژگی­‌های کلینیک مشاوره در شیراز اطلاع پیدا کنید و سپس با آگاهی کامل از کیفیت خدمات و مشاوره آن کلینیک، می­‌توانید برای درمان و گفتگو با تراپیست اقدام کنید. از این رو قصد داریم در ادامه این مطلب به نقد و بررسی بهترین مشاور شیراز به همراه معرفی روانشناس خوب در شیراز بپردازیم.

تراپیست شیراز

داشتن حال خوب، یک نعمت است که متاسفانه در حال حاضر جمعیت کثیری از مردم درگیر سلامت روانی خود هستند. البته در همین ابتدا لازم است ذکر کنیم که مراجعه به مشاوره شیراز، دال بر مریضی حاد و مشکلات روانی عمیق نیست. متاسفانه عده­‌ای از مردم هنوز هم چنین فکر می­‌کنند که مراجعه به روانشناس مختص آن­ها نیست؛ و حتما باید دچار ضربه­‌های روحی و روانی شدید شده باشند تا بتوانند توسط روانشناس درمان شوند. در حالی که صحبت کردن با یک مشاور، و مشاوره گرفتن می­‌تواند در بسیاری از فعالیت­‌های روزانه، شما را راهنمایی کند. به عنوان مثال مشاوره پیش از ازدواج و تشکیل خانواده یا حتی گفتگو در رابطه با ارتباطات خود و ترس‌­هایمان با فردی که در این زمینه متخصص است، می­‌تواند منجر شود که احتمال برخورد صحیح شما چندین برابر شود. 

مشاوره گرفتن به انسان‌­ها کمک می­‌کند تا از دانش صحیح برقراری ارتباط، تفکر درست، عدم قضاوت عجولانه و از این دست موارد برخوردار شوند. واقعیت امر این است که خود روانشناسان نیز برای کسب این علم تلاش کرده‌­اند و سال­ها درس خوانده­‌اند؛ چرا که این خدمت برای روح و روان انسان به عنوان نوعی غذا تلقی می­‌شود که انسان باید از آن تغذیه کند. لذا مشاوره روانشناسی در شیراز، افزون بر اینکه به شما برای رفع مشکلات­تان کمک می­کند، سبب می­‌شود که بتوانید رفتار بهتری را از خود بروز دهید.

بهترین دکتر روانشناس در شیراز باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

بهترین روانشناس شیراز باید در کلینیکی فعالیت داشته باشد که به لحاظ کیفیت خدمات جزء برترین­‌های این عرصه قرار بگیرد. در واقع بهترین دکتر روانشناس در شیراز، دکتری است که بتواند آرامش روانی را از تمام جهات برای مراجعه کننده خود فراهم آورد. در ادامه به بررسی چند نمونه از مواردی که انتظار داریم در خصوص بهترین روانشناسان شیراز صدق کنند، اشاره می­کنیم.

تیم متخصص و مجرب

بهترین روانشناس شیراز در کلینیکی فعالیت می­کند که دارای تیمی از روانشناسان و مشاوران با تجربه و تخصص متنوع هستند که قادر به ارائه خدمات متناسب با نیازهای مختلف افراد هستند.

روش‌های درمانی متنوع

یک کلینیک روانشناسی، باید دارای روش‌های درمانی متنوعی باشد که قادر به پاسخگویی به نیازها و مشکلات مختلف افراد باشد. مانند روان درمانی شناختی رفتاری، روان درمانی گروهی، روان درمانی خانواده و.. . چرا که تراپیست شیراز با افراد متعددی مواجه خواهد شد که مشکلات متنوعی دارند و به همین دلیل یک نوع شیوه درمانی برای همه این اشخاص موثر نخواهد بود.

محیط مناسب

یک کلینیک مشاوره خوب در شیراز باید دارای محیطی آرام و صمیمی باشد که برای مراجعه کنندگان احساس راحتی و امنیت را به وجود آورد. البته نحوه برخورد افراد در این کلینیک نیز حائز اهمیت است.

حریم خصوصی

بهترین مشاوره شیراز باید قوانین حریم خصوصی مراجعه کنندگان را به طور کامل رعایت کند و از انتشار اطلاعات شخصی آن‌ها به سایرین جلوگیری به عمل آورد.

ارائه خدمات فراگیر

یک کلینیک روانشناسی خوب باید به صورت فراگیر خدمات روانشناسی و مشاوره ارائه دهد، به این معنی که برای افراد با هر سن، جنسیت، مشکل و نیازی قابل دسترسی باشد.

قابلیت ارائه خدمات آنلاین

در دنیای امروز، کلینیک­‌های روانشناسی و مشاوره باید قادر به ارائه خدمات آنلاین نیز باشند تا به مراجعه کنندگان در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشند. انتشار مقالات حرفه‌­ای و تخصصی به صورت آنلاین و داشتن یک وبسایت برای دسترسی راحت نیز در این خصوص قابل مطرح است.

بازخورد مثبت

بدیهی است که بهترین مشاور شیراز دارای بازخورد مثبت و رضایتمندی بالا از مراجعه کنندگان قبلی خود است و این نشان از کیفیت خدمات کلینیک مربوطه دارد.

همکاری با سایر متخصصان

یک کلینیک خوب باید قادر به همکاری با سایر متخصصان روانشناسی و مشاوره باشد تا در صورت نیاز، بتواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

به طور کلی، بهترین کلینیک روانشناسی شیراز و مشاوره شیراز باید دارای تیم متخصص، روش‌های درمانی متنوع، محیط مناسب، حریم خصوصی، خدمات فراگیر، خدمات آنلاین، بازخورد مثبت و همکاری با سایر متخصصان باشد.

بهترین روانشناس شیراز و مشاوره باید به صورت حرفه‌­ای انجام شود. این به معنی این است که تیم کلینیک باید بتواند به نیازهای مختلف افراد پاسخ دهد و خدمات متناسب به آن­ها را ارائه کند. مهارت­‌ها و تخصص­‌های مختلف روانشناسان شیراز و مشاوران در کلینیک باید به گونه‌­ای باشد که بتوانند به مشکلات و نیازهای مختلف افراد در زمینه­‌های مختلف مانند روان درمانی شناختی رفتاری، روان درمانی گروهی، روان درمانی خانواده و غیره پاسخ دهند.

کلینیک آگاه شیراز، انتخاب بهترین مرکز مشاوره شیراز

مشاوره روانشناسی در شیراز توسط کلینیک روان پویشی آگاه، بهترین گزینه­‌ای است که می‌­توانید در شهر فرهنگ و ادب به آن مراجعه کنید. از مشکلات خانوادگی گرفته تا روابط عاطفی و نحوه برخورد با کودکان و انواع اضطراب و.. در کلینیک روانشناسی آگاه به صورت تخصصی قابل پیگیری و درمان هستند. کافیست به کافیست به یکی از روانشناسان آگاه شعبه شیراز مراجعه کنید تا انواع مشکلات بزگسالی شامل اضطراب، افسردگی، ترس­ها و فوبیا، وسواس‌­ها و همچنین مشکلات کودکان و نوجونان شامل رابطه با فرزندان، دوران نوزادی تا کودکی، مشکلات دوران بلوغ و از این دست موارد را شناسایی کنید و با دریافت خدمات مناسب، طی جلسات تراپی، درمان را آغاز کنید و از پنجره‌­ای جدید و متفاوت زندگی خود را نگاه کنید.

زندگی زیباست، نباید بگذاریم اختلالات روحی و روانی مانع  زیبایی‌­ها شوند. اگر در شیراز زندگی می­کنید، فرصت را از دست ندهید، بهترین روانشناس شیراز آماده است تا روح شما را تسکین دهد و دید متفاوتی از دنیا را برای شما به ارمغان بیاورد.

8 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • من چندین ماه هست که از کلینیک اگاه شعبه شیراز مشاوره دریافت میکنم و واقعا راضی هستم و حالم خیلی بهتر شده. با مشکل افسردگی روبرو بودم که خداروشکر الان بعد از چند ماه مشاوره در کلینیک شعبه شیراز حالم بهتره.

  • ممنون سمیرای عزیز، خوشحالیم از تجربه مفید و مثبت شما در کلینیک آگاه شعبه شیراز، امیدواریم بتونیم باز هم همراه خوبی برای شما باشیم.

 • سلام
  من چندین ماه برای مشاوره کودک پیش خانم شهوند اومدم، ایشون واقعا فوق العاده هستن. واقعا مهربان و دلسوز هستن و نهایت وقت و انرژی شون رو برای والدین و کودک میگذارن. ازشون سپاسگزارم

  • ممنونیم از بیان تجربه ای که با خانم شهوند داشتین. و خوشحالیم که این تجربه رضایت بخش بوده.

  • سلام زهرا جان، موقع ثبت درخواست مشاوره خود ار طریق سایت، به مورد هزینه اشاره کنین تا براتون طرح حامی تدارک دیده بشه و هزینه مشاوره در شیراز براتون کمتر بشه.

 • من میخواستم مشاوره برای بچه‌ام بگیرم توی شعبه شیراز ممکنه لطفا در مورد هزینه جلسات مشاوره بپرسم؟ و اینکه چند جلسه نیاز هست مراجعه بشه.

  • سمیه عزیز سلام.
   در رابطه با هزینه خدمات مشاوره با شیراز بازه قیمتی وجود دارد که با توجه به موارد مختلف می تواند متغیر باشد. از همین رو لطفا درخواست مشاوره خود را از طریق این لینک ثبت نمایید؛ تا از طریق کلینیک با شما تماس بگیریم و موارد مرتبط با هزینه را خدمت شما برسانیم.
   تعداد جلسات مورد نیاز، طبق نظر رواندرمانگر شما بعد از ادامه جلسات مشخص می‌شود.
   سپاس از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید