پردیس شهوند

پردیس شهوند

کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی، دانشگاه شیراز

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، پردیس شهوند

من پردیس شهوند کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه شیراز هستم. رویکرد من در رواندرمانی روان پویشی  است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر مرتضی لطیفیان شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر کودک / رابطه والد و کودک در کلینیک آگاه شعبه‌ی شیراز هستم.

کار درمانی اثربخش علاوه‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال 95 تا 97 رواندرمانی دریافت کردم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی تحلیل نقاشی کودک، تعبیر رویا، بازی درمانی و دلبستگی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به کودکانی است که از مشکلات دلبستگی، تروماهای دوران کودکی، و مشکلات هیجانی رنج می‌برند.

در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به فلسفه، نقاشی آبرنگ، زبان فرانسه و فیلم هستم.
تا کنون چند کارگاه‌های آموزشی با موضوع چالش‌های رشدی کودکان، آموزش والدین در زمینه دلبستگی و مهارت‌های زندگی به والدین و دوره‌هایی برای آموزش به روانشناسان نیز برگزار کرده‌ام.

درمان برای من مثل گوش دادن به نویسنده‌ای است که در حال نوشتن کتابش است و می‌تواند کاملا مسحور کننده باشد. به خصوص که نویسنده اجازه می‌دهد زوایای پنهان داستانش را واکاوی کنی و بهش کمک کنی که داستانش را موشکافانه‌تر ببینید و بنویسد. هیجان واقعی برای من جایی شکل می‌گیرد که می‌بینم نویسنده فصل جدید یا مسیر جدیدی را برای ادامه داستان در نظر می‌گیرد.

فرم درخواست وقت مشاوره با پردیس شهوند

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با پردیس شهوند در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید