بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، اعظم نمازی

من اعظم نمازی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت هستم. رویکرد من در رواندرمانی منتالیزیشن است و هم اکنون درمانگر کودک در کلینیک آگاه شعبه شیراز هستم.

من از سال ۱۳۹۹ در کارگاه های آموزشی مثل مبانی تحول سازی دلبستگی و ذهنی سازی(منتالیزیشن) از کودکی تا بزرگسالی و درمان مبتنی بر ذهنی‌سازی ویژه کودکان و وبینارهای مادر کافی، فرزندپروری، بازی درمانی، ویژگی های رشدی تحت آموزش قرار گرفته‌ام.

مطالعات نظری من بیشتر در زمینه کودک و رابطه والد و کودک و حیطه‌های رشدی کودک و بازی درمانی است و تمرکزم بر کمک به کودکان و والدین و نقش‌های مراقبتی و تربیتی کودکان است. پژوهش من در زمینه‌ی اضطراب کودکان بوده و در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقمند به هنر و تدریس هستم.

تا کنون چند کارگاه آموزشی با موضوع مادر و کودک، مادر کافی، مهارت های اجتماعی، پرخاشگری، استقلال و مسئولیت پذیری، بازی و جایگاه آن، مراحل رشدی، برنامه ریزی روزانه و توجه و تمرکز با هدف درک دنیای کودکی، افزایش مهارت های کودک، پذیرش نقش برای مخاطب کودکان و والدین و نقشهای تربیتی کودکان برگزار کرده‌ام.

آنچه برای من در جلسات روان درمانی مهم است این است که به مراجعین کمک کنم بهتر بتوانند تامل کنند و حالت ذهنی خود را درک کرده و به شیوه‌ای مناسب آن را بروز داده و بیان کنند و همچنین حالت ذهنی دیگران را نیز درک کرده تا در برخورد با مسائل و چالش‌های پیش رو در زندگیشان با تفکر و تامل بهتر قدم بردارند. در این راستا تمرکز خود را بر روی رابطه والدین و کودک به جهت بهبود رابطه و شکل‌گیری صحیح ساختار ذهنی سازی کودک از خودش و همچنین کمک به کودکان دارای اختلال های روانی و مشکلات عاطفی_اجتماعی قرار داده‌ام.

حوزه های درمانی

  • مشاوره کودک
  • مشاوره تحصیلی
  • سوگ
  • اعتیاد به فضای مجازی
  • استرس و اضطراب
  • ADHD

فرم درخواست وقت مشاوره با اعظم نمازی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با اعظم نمازی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید