بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، اعظم نمازی

من اعظم نمازی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت هستم. رویکرد من در رواندرمانی منتالیزیشن است و هم اکنون درمانگر کودک در کلینیک آگاه شعبه شیراز هستم.

من از سال ۱۳۹۹ در کارگاه های آموزشی مثل مبانی تحول سازی دلبستگی و ذهنی سازی(منتالیزیشن) از کودکی تا بزرگسالی و درمان مبتنی بر ذهنی‌سازی ویژه کودکان و وبینارهای مادر کافی، فرزندپروری، بازی درمانی، ویژگی های رشدی تحت آموزش قرار گرفته‌ام.

مطالعات نظری من بیشتر در زمینه کودک و رابطه والد و کودک و حیطه‌های رشدی کودک و بازی درمانی است و تمرکزم بر کمک به کودکان و والدین و نقش‌های مراقبتی و تربیتی کودکان است. پژوهش من در زمینه‌ی اضطراب کودکان بوده و در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقمند به هنر و تدریس هستم.

تا کنون چند کارگاه آموزشی با موضوع مادر و کودک، مادر کافی، مهارت های اجتماعی، پرخاشگری، استقلال و مسئولیت پذیری، بازی و جایگاه آن، مراحل رشدی، برنامه ریزی روزانه و توجه و تمرکز با هدف درک دنیای کودکی، افزایش مهارت های کودک، پذیرش نقش برای مخاطب کودکان و والدین و نقشهای تربیتی کودکان برگزار کرده‌ام.

آنچه برای من در جلسات روان درمانی مهم است این است که به مراجعین کمک کنم بهتر بتوانند تامل کنند و حالت ذهنی خود را درک کرده و به شیوه‌ای مناسب آن را بروز داده و بیان کنند و همچنین حالت ذهنی دیگران را نیز درک کرده تا در برخورد با مسائل و چالش‌های پیش رو در زندگیشان با تفکر و تامل بهتر قدم بردارند. در این راستا تمرکز خود را بر روی رابطه والدین و کودک به جهت بهبود رابطه و شکل‌گیری صحیح ساختار ذهنی سازی کودک از خودش و همچنین کمک به کودکان دارای اختلال های روانی و مشکلات عاطفی_اجتماعی قرار داده‌ام.

حوزه های درمانی

  • مشاوره کودک
  • مشاوره تحصیلی
  • سوگ
  • اعتیاد به فضای مجازی
  • استرس و اضطراب
  • ADHD

فرم درخواست وقت مشاوره با اعظم نمازی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با اعظم نمازی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید