حسن اسدی لاری

حسن اسدی لاری

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد، روانشناسی شخصیت

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، حسن اسدی لاری

من حسن اسدی لاری فارغ ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روان‌شناسی شخصیت از دانشگاه علوم تحقیقات هستم. رویکرد من در رواندرمانی، روان‌پویشی کوتاه‌مدت و فشرده istdp است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن  دکتر مهدی‌رضا سرافراز شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه‌ی تهران هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال ۹۴ در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل دوره‌های مبانی و عملی روانپویشی ISTDP، دوره‌های بین‌المللی مبانی و عملی رواندرمانی زوجین هیجان‌مدار EFT، دوره‌های مبانی و عملی رفتاردرمانی دیالکتیک DBT، دوره وبیناری مجازی از خودشیفتگی تا شفقت، دوره‌ی اخلاق حرفه‌ای، دوره‌ی یادگیری آزمون ارزیابی شخصیت سواپ SWAP و دوره بین‌المللی برنامه کاهش استرس بر اساس بهوشیاری (Mindfulness)  به ترتیب تحت آموزش دکتر مهدی‌رضا سرافراز و دکتر لو تینگ (و دکتر رزا خورشیدی و خانم ژیلا بهناد) و دکتر مژگان صلواتی و دکتر نیما قربانی و آقای حسین رنجبر و دکتر مهدی رضا سرافراز و آقای امیرحسین ایمانی قرار گرفته‌ام.

کار درمانی اثربخش علاوه‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال ۹۲ در دو مقطع رواندرمانی دریافت کردم. ابتدا به مدت یک سال و نیم کمک حرفه‌ای درمانی دریافت کرده‌ام و نیز از سال ۱۴۰۰ مجددا شروع به دریافت رواندرمانی کرده‌ام که تا همچنان ادامه دارد.

مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی ویژگی‌ها و علائم شخصیتی، شفقت‌خود، خودکنترلی و خودشناسی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به بزرگسالانی است که در طول سالیان زندگی خود به واسطه اتفاقات ناخوشایندی که برایشان پیش آمده در شرایط حال دل و دماغ زندگی کردن را ندارند و نیاز دارند کمک حرفه‌ای برای رفع این مشکلات بگیرند. انگیزه‌ی درونی و صرف انرژی کافی جهت تغییر شرایط موجود نیاز است.

تا کنون چند کارگاه آموزشی با موضوع تحلیل فیلم با هدف شناخت بیشتر احساسات و اهمیت قائل شدن به آنها برای مخاطب عام برگزار کرده‌ام.

کمک به هم‌نوع جزء بزرگترین انگیزاننده‌های من برای زندگی کردن بوده. در دهه‌ی گذشته تلاش کردم به روشی حساب شده و حرفه‌ای به هم‌نوعانم کمک کنم. برای اینکه کمک حرفه‌ای داشته باشم، درس خواندم، دوره گذراندم، مطالعه کردم و شروع به درمانگری کردم. شنیدن و معاشرت با آدم‌ها برای من، لذتبخش و تجربه‌ی منحصر به فردی است و چیزی که مرا در این مسیر استوارتر می‌کند این است که ببینم تلاش‌های مشترک‌مان حتی با سرعت کم و آرام به نتیجه می‌رسد و حال مراجع بهتر است. آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی مهم است حفظ چارچوب حرفه‌ای درمانی و صمیمت و تلاش برای دستیابی به زندگی لذتبخش‌تر است.

حوزه های درمانی

 • مشاوره فردی
 • افسردگی
 • استرس و اضطراب
 • سوگ
 • مشکلات عاطفی و ارتباطی

فرم درخواست وقت مشاوره با حسن اسدی لاری

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با حسن اسدی لاری در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • نزدیک به ۲ سال هست که هفته‌ای یکبار مشاوره میگیرم از اقای اسدی و به شدت اطرافیانم میگن تاثیر مثبت داشته
  البته که دیگه الان نمیتونیم هفته‌ای یکبار ایشون رو نبینم از بس کارشون درسته

 • سلام،من حدود ۱ ساله که با آقای اسدی هفته ایی یکبار جلسه دارم
  تا قبل از آقای اسدی مشاور زیاد عوض کردم تا در نهایت ایشون بهم معرفی شدن و خداروشکر تا الان خیلی راضیم

دیدگاهتان را بنویسید