محمد علی صفری

محمد علی صفری

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد، روانشناسی صنعتی _ سازمانی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، محمد علی صفری

من محمدعلی صفری فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روان‌شناسی صنعتی-سازمانی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز هستم. رویکرد من در رواندرمانی روان پویشی کوتاه مدت است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر سرافراز شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال و آزمونگر SWAP کلینیک آگاه شعبه‌ی تهران هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 96 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل روانپویشی کوتاه مدت پایه و پیشرفته، آزمون SWAP و روان درمانی فردی و گروهی با رویکرد اگزیستانسیال تحت آموزش دکتر سرافراز و آقای حمیدرضا ساسانفر قرار گرفته‌ام.

کار درمانی اثربخش علاوه‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال 97 رواندرمانی دریافت کردم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی روان شناسی، فلسفه، تاریخ و ادبیات کلاسیک و مدرن است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که می‌خواهند زندگی را طوری تجربه کنند که دنیا جای بهتری برای خودشان و دیگران بشود.

پژوهش‌های من در زمینه‌ی آسیب های روانی که در اثر مواجهه با عوامل بیرونی بر انسان‌ها به وجود می‌آید و به طور خاص محیط کار در صنعت بوده است و در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به مطالعه فلسفه، تاریخ و ادبیات و مجسمه‌سازی و آشپزی هستم.

همچنین به جهت تجربه در زمینه صنعت نفت و گاز، بیش از 30 سال است که در زمینه برنامه‌ریزی پروژه‌های صنعتی و خصوصا صنعت نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت منسجم و مداومی دارم. همچنین پیش از رو آوردن به روان‌شناسی، مهندسی مکانیک و کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار  (MBA) را در کارنامه خود دارم. هم اکنون نیز در حال تدارک برای برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع آموزش آزمون SWAP برای مخاطب روان شناسان با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز هستم.

 

 

فرم درخواست وقت مشاوره با محمد علی صفری

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با محمد علی صفری در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید