معرفی رواندرمانگر، دکتر منا ادیبی فر

من منا ادیبی‌فر، فارغ‌التحصیل دکترای تخصصی مشاوره عمومی از دانشگاه علوم و تحقیقات هستم. رویکرد من در رواندرمانی ISTDP است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر سرافراز شروع کرده‌ام و هم‌اکنون روانشناس تهران کلینیک آگاه، در حوزه بزرگسال و کودک هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 86 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل مبانی و اصول روان‌درمانی فشرده و کوتاه‌مدت، شخصیت و مکانیزم‌های دفاعی، فرویدحوانی، شناخت‌رفتاردرمانی کودکان تحت آموزش دکتر علیرضا طهماسب، کارینه طهماسیان،آذرخش مکری و علیرضا عابدین قرار گرفته‌ام. در حال حاضر نیز دانشجوی دوره‌ی سوپرویژن سه ساله تحت نظارت دکتر مهدی‌رضا سرافراز هستم.

کار درمانی اثربخش علاوه‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال آینده روان‌درمانی را آغاز خواهم کرد و اکنون در لیست انتظار درمانگرم قرار دارم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی درمان‌های تحلیلی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که مشکلات درون فردی، میان فردی و رابطه‌ای، اضطراب و افسردگی دارند.

پژوهش‌های من در زمینه‌ی اعتیاد، اعتیاد جنسی، تروماهای کودکی بوده است و در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به نقاشی و هنرهای تجسمی و نواختن ساز هستم.

در درمان کشف می‌کنیم با ارتباط برقرار کردن شفا می‌یابیم؛ زیرا زخم‌هایی که در رابطه پدید آمده‌اند، باید در رابطه التیام یابند. کمک به افراد برای التیام بخشیدن به رنج‌هایشان و لمس و تجربه‌ی احساسات ناب و اصیل انسانی همواره بزرگترین انگیزه من برای انتخاب این حرفه بوده است.

خدمات مشاوره 

  • مشاوره فردی
  • افسردگی
  • استرس و اضطراب
  • مشکلات عاطفی ارتباطی

فرم درخواست وقت مشاوره با دکتر منا ادیبی فر

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با دکتر منا ادیبی فر در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید