سید علیرضا سید موسوی روانشناس در تهران

سید علیرضا سیدموسوی

کارشناسی ارشد روان‌شناسی عمومی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، سید علیرضا سید موسوی

من سیدعلیرضا سیدموسوی، فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی عمومی در مقطع کارشناسی ارشد هستم. رویکرد درمانی من، رواندرمانی فشرده و کوتاه مدت است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر مهدی رضا سرافراز شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال به صورت حضوری و آنلاین در کلینیک آگاه تهران هستم.

من از سال 1392 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل ارتباط موثر، شخصیت و مکانیسم‌های دفاعی، دوره‌های مقدماتی و پیشرفته و تکمیلی istdp همراه با رول‌پلی، درس‌گفتارهای روانکاوی، اخلاق حرفه‌ای تحت آموزش اساتیدی مانند دکتر علیرضا طهماسب و دکتر مهدی‌رضا سرافراز قرار گرفته‌ام. هم‌اکنون تحت نظارت علمی و تخصصی دکتر مهدی رضا سرافراز در دوره ی سوپرویژن سه ساله هستم.

وقتی تصمیم می‎گیریم به انسانها کمک کنیم، خودمان هم نیاز داریم کمک بگیریم. از انسان دیگری تحت عنوان درمانگر و همواره در مسیر درمان انسانها، این اصل مهم را رعایت کرده‌ام. از وقتی یادم است کمک به انسان‌ها دغدغه اصلی و همیشگی من بوده است و در طی این مسیر تا به امروز متوجه شدم که مهم‌ترین مسئله ما ارتباط بوده است. ما در رابطه آسیب دیده‌ایم و در ارتباط ترمیم می‌شویم. اولین اولویت روانی هر انسانی رابطه است. ارتباط درست در هر موقعیت، کلید سلامت جسم و جان ماست. آرزویی که همواره برای آن تلاش می‌کنیم.

فرم درخواست وقت مشاوره با سیدعلیرضا سید موسوی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با سید علیرضا سیدموسوی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید