زهرا محمدی

دکتر زهرا محمدی

کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی، دانشگاه علوم پزشکی ایران

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، زهرا محمدی

من زهرا محمدی، کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران (انستیتو روانپزشکی تهران) و درمانگر تحلیلی با تاکید بر روابط ابژه هستم.

یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن فردی و گروهی شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه‌ی تهران هستم. بر اساس استانداردهای روانکاوی در محضر اساتید گرانقدری همچون دکتر حسین مجتهدی و محمود دهقانی آموزش دیده‌ام و خود از سال 1398 در حال تحلیل شدن هستم.

از همان سال‌های اول تحصیلات دانشگاهی به دنبال فرصتی برای کشف رازهای ذهن و راه یافتن به اعماق وجود انسان‌ها از جمله خودم بودم و درمان تحلیلی را از شیوه‌های جذاب و پربار این سفر اکتشافی یافتم.

مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی تروما از دیدگاه روان‌تحلیلی است و در حال حاضر در این زمینه مشغول پژوهش هستم. تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که از مشکلات و تعارضات درونی، اضطراب یا افسردگی رنج می برند و نیز افرادی که در کنار تلاش برای حل مشکلات فردی و ارتباطی، به شناخت عمیق‌تر از خود علاقه‌مند هستند.

حوزه های درمانی:

  • مشاوره فردی
  • استرس اضطراب
  • سوگ
  • مشکلات عاطفی ارتباطی

فرم درخواست وقت مشاوره با دکتر زهرا محمدی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با دکتر زهرا محمدی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید