زهرا محمدی

دکتر زهرا محمدی

کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی، دانشگاه علوم پزشکی ایران

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، زهرا محمدی

من زهرا محمدی، کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران (انستیتو روانپزشکی تهران) و درمانگر تحلیلی با تاکید بر روابط ابژه هستم.

یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن فردی و گروهی شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه‌ی تهران هستم. بر اساس استانداردهای روانکاوی در محضر اساتید گرانقدری همچون دکتر حسین مجتهدی و محمود دهقانی آموزش دیده‌ام و خود از سال 1398 در حال تحلیل شدن هستم.

از همان سال‌های اول تحصیلات دانشگاهی به دنبال فرصتی برای کشف رازهای ذهن و راه یافتن به اعماق وجود انسان‌ها از جمله خودم بودم و درمان تحلیلی را از شیوه‌های جذاب و پربار این سفر اکتشافی یافتم.

مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی تروما از دیدگاه روان‌تحلیلی است و در حال حاضر در این زمینه مشغول پژوهش هستم. تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که از مشکلات و تعارضات درونی، اضطراب یا افسردگی رنج می برند و نیز افرادی که در کنار تلاش برای حل مشکلات فردی و ارتباطی، به شناخت عمیق‌تر از خود علاقه‌مند هستند.

حوزه های درمانی:

  • مشاوره فردی
  • استرس اضطراب
  • سوگ
  • مشکلات عاطفی ارتباطی

فرم درخواست وقت مشاوره با دکتر زهرا محمدی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با دکتر زهرا محمدی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید