بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، فاطمه مهدی پور

من فاطمه مهدى پور، كانديداى دكتراى روانشناسى عمومى از دانشگاه آزاد و در مرحله‌ی تدوين رساله دكترى هستم. اكنون زير نظر سوپروايزر و زوج درمانگر در كلينيك آگاه تهران کار می‌کنم.

همزمان با تحصيلات آكادميك، در كارگاه‌ها و دوره‌هاى آموزشى شركت كرده‌ام. دوره‌هاى زوج‌درمانى، شناختى‌رفتارى، مداخلات خيانت زناشويى و شكست عاطفى و مداخلات سوگ را با دكتر موتابى گذرانده‌ام و دوره رويكرد طرحواره درمانى با دكتر حميدپور و دوره شناختى رفتارى با دكتر شفيعى فرد با جلسات سوپرويژن گذرانده‌ام ودر حال يادگيرى درمان منتاليزيشن از دكتر قنبرى هستم. همچنين دوره زوج درمانى بين‌المللى هيجان‌مدار را به صورت مقدماتى و پيشرفته با مدرسين رسمى ايسفت كانادا، دکتر سیندی گودنس‌ذن و دکتر ژولیا آلترا  گذرانده‌ام و تحت نظارت سوپروايزر هستم.

به علاوه، عضو انجمن هيجان مدار ايران هستم و داراى پروانه اشتغال و به عنوان زوج درمانگر انجمن روانشناسى ايران با مجموعه‌ی آگاه همكارى مي‌كنم. همچنين با مجله‌ی اطلاعات هفتگى به عنوان روانشناس مجله همكارى می‌کنم.

من از همه‌ی انسان‌ها فارغ از نژاد، فرهنگ، جنسيت و گرايش جنسى، دین و توانايى‌شان استقبال مي‌كنم. روان‌درمانى براى من يعنى كمك كنم به مراجع تا معنايى براى وصل شدن به زندگى پيدا كند. رسيدن به نور  و پيدا كردنش در دل نااميدى‌ها و رسيدن به تجربه‌ی عشق و من به‌عنوان تسهيلگر در اين مسير همراهش باشم. هدفم به‌عنوان زوج‌درمانگر اين است که در دنیایی که همواره با خطرات و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی مواجه هستیم، پیوندهای عاطفی خصوصا روابط عمیق بین همسران می‌تواند تنش و استرس‌ افراد را تا حد زیادی کاهش دهد.

فرم درخواست وقت مشاوره با فاطمه مهدی پور

برای دریافت نوبت مشاوره حضوری  و آنلاین با دکتر فاطمه مهدی پور در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید