سجاد ناصری نیا

سجاد ناصری نیا

فارغ التحصیل روانشناسی بالینی، دانشگاه خوارزمی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، سجاد ناصری نیا

من سجاد ناصری‌نیا، فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه خوارزمی هستم. رویکرد من در روان‌درمانی، روانپویشی است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن روانپویشی شروع کرده ام و هم اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه تهران هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 1394 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل مقدمات روانکاوی کلاسیک، ارتباط درمانی، مقدمات روانپویشی، سطوح پایه تا پیشرفته روانپویشی، درسگفتارهای روانکاوی، اخلاق حرفه‌ای و… قرار گرفته‌ام. از سال 1396 رواندرمانی دریافت کرده‌ام.

مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی روانپویشی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که در حل تعارضات درون فردی و بین فردی دچار مشکلاتی هستند.

پژوهش‌های من در زمینه‌ی هیجانات بوده است و در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به داستان نویسی و موسیقی سنتی ایرانی و کوهنوردی هستم.

تاکنون چندین کارگاه‌های آموزشی با موضوع روانپویشی در سطح مقدماتی تا پیشرفته با هدف تربیت درمانگر برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی برگزار کرده‌ام.

آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی اهمیت دارد این است که می‌دانم رابطه درمانی یک رابطه انسانی است و مهمترین اصل درمان، ایجاد یک رابطه درمانی مناسب بین درمانگر و بیمار است. همچنین اخلاق حرفه‌ای در کار را بسیار مهم می‌دانم و بر اساس موازین اخلاقی و چارچوب‌های حرفه‌ای درمان را پیش می‌برم.

فرم درخواست وقت مشاوره با سجاد ناصری نیا

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با سجاد ناصری نیا در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

3 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام. درمانگري حرفه اي و كاربلد.به كمك ايشون مشكل اضطراب شديدم مديريت شد.اتاق درمان بسيار تجربه شيرينيه با وجود پستي بلندي هاي مسير درمان به كمك درمانگر خوب نتيجه خوبي خواهد داشت.

  • من ۹ ماه پیش که درمان رو با آقای ناصری شروع کردم بزور میتونستم از تخت خوابم بلند شم و حتی یه لیوان آب بخورم ، لبریز از هیجانات منفی ، اضطراب ، افسردگی و … من قبل از اینکه پیش آقای ناصری بیام ۵ درمانگر دیگه هم امتحان کردم و نتیجه نگرفتم … اما حالا همه چیز برای من عوض شده ، داروهام خیلی کم شده ، برای آینده زندگیم هدف گذاری کردم و میخوام درسمو ادامه بدم و بردی وکالت امتحان بدم … آقای ناصری جدای اینکه بسیار باسواد هستن خیلی باشخصیت و خوش رو هستند و من در همون جلسات اول ارتباط خوبی باهاشون گرفتم ، از همین جا یه بار دیگه ازت تشکر میکنم آقای ناصری نازنین ♥️

دیدگاهتان را بنویسید