سجاد ناصری نیا

سجاد ناصری نیا

فارغ التحصیل روانشناسی بالینی، دانشگاه خوارزمی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، سجاد ناصری نیا

من سجاد ناصری‌نیا، فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه خوارزمی هستم. رویکرد من در روان‌درمانی، روانپویشی است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن روانپویشی شروع کرده ام و هم اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه تهران هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 1394 در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل مقدمات روانکاوی کلاسیک، ارتباط درمانی، مقدمات روانپویشی، سطوح پایه تا پیشرفته روانپویشی، درسگفتارهای روانکاوی، اخلاق حرفه‌ای و… قرار گرفته‌ام. از سال 1396 رواندرمانی دریافت کرده‌ام.

مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی روانپویشی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که در حل تعارضات درون فردی و بین فردی دچار مشکلاتی هستند.

پژوهش‌های من در زمینه‌ی هیجانات بوده است و در کنار کار درمانی و آموزش فردی، علاقه‌مند به داستان نویسی و موسیقی سنتی ایرانی و کوهنوردی هستم.

تاکنون چندین کارگاه‌های آموزشی با موضوع روانپویشی در سطح مقدماتی تا پیشرفته با هدف تربیت درمانگر برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی برگزار کرده‌ام.

آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی اهمیت دارد این است که می‌دانم رابطه درمانی یک رابطه انسانی است و مهمترین اصل درمان، ایجاد یک رابطه درمانی مناسب بین درمانگر و بیمار است. همچنین اخلاق حرفه‌ای در کار را بسیار مهم می‌دانم و بر اساس موازین اخلاقی و چارچوب‌های حرفه‌ای درمان را پیش می‌برم.

فرم درخواست وقت مشاوره با سجاد ناصری نیا

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با سجاد ناصری نیا در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید