بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، معصومه بدیهی

من معصومه بدیهی، فارغ التحصيل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه شیراز(کارشناسی) و دانشگاه سمنان (کارشناسی ارشد) هستم. رویکرد من در رواندرمانی درمان شناختی رفتاری است.

هم‌اکنون به عنوان روانشناس در شیراز، در زمینه‌های: اختلالات بالینی کودک و نوجوان، فرزندپروری و رابطه درمانی والد و کودک در کلینیک آگاه هستم.

من در زمینه تشخیص و درمان اختلال نقص توجه و بیش‌فعالی، استرس و اضطراب، نوروفیدبک و خانواده درمانی آموزش دیده‌ام. تمرکزم در روان درمانی بر کمک به کودکان و نوجوانان و خانواده‌های آن‌هاست.

 در کنار کار درمانی، پژوهش‌هایی با موضوعات اثربخشی رابطه درمانی و هوش هیجانی انجام داده‌ام. در زمینه آموزش فردی علاقه‌مند به آموزش بازی درمانی و ارتباط موثر والد کودک هستم.

آنچه برای من در جلسات رواندرمانی مهم است، احترام و ایجاد فضایی که مراجع احساس امنیت کند. رازداری و امانت داری در استفاده از زمان و تجمیع هنر و تکنیک و تخصص برای اینکه مراجع تاثیر مثبت و بهتر شدن را درک کند. و کمک به مطلع شدن مراجع به سوالات آگاهانه و آنچه از ناخودآگاهش ضرورت دارد در جهت بهزیستی و رشد فردی و اجتماعی.

فرم درخواست وقت مشاوره با معصومه بدیهی

برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین و حضوری، با معصومه بدیهی در کلینیک روانشناسی آگاه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید