اردلان دان ژه روانشناس کلینیک اگاه در تهران

اردلان دان‌ژه

فارغ التحصیل روانشناسی بالینی

بیوگرافی و معرفی رواندرمانگر، اردلان دان‌ژه

من اردلان دان‌ژه فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی هستم. رویکرد من در رواندرمانی روانپویشی فشرده و کوتاه مدت  است. یادگیری کار بالینی را با سوپرویژن دکتر علیرضا زرندی شروع کرده‌ام و هم‌اکنون درمانگر بزرگسال در کلینیک آگاه شعبه‌ی تهران هستم.

داشتن دانش نظری در کنار مهارت‌های عملی و سلامت روان برای درمانگران ضروری است. من از سال 1395در کارگاه‌های آموزشی و وبینارهایی مثل دوره مقدماتی و پیشرفته و رول‌پلی درمان روان‌پویشی فشرده و کوتاه‌مدت تحت آموزش دکتر علیرضا زرندی، مهسا محمدی‌فر و دکتر سعید اصلانی قرار گرفته‌ام. در حال حاضر نیز دوره core training را با مرکز istdp استرالیا و تحت آموزش جولی کاچرین می‌گذرانم.

همچنین  در وبینارهای بین المللی با موضوعاتی مانند خشم، کمک به بیماران نادیده گرفته‌شده، بیماران شکننده، تاب‌آوری اضطراب، تعارضات جنسی و غلبه بر مقاومت با اساتیدی مانند جان فردریکسون، آلن آباس، پاتریشیا کاگلین، استیو شاپیرو و رابرت نبروسکی شرکت داشته‌ام.

کار درمانی اثربخش علاوه‌بر تحصیلات به سلامت روان درمانگر هم بستگی دارد. بنابراین از سال99 رواندرمانی دریافت کردم. مطالعات نظری من بیشتر در حیطه‌ی رواندرمانی پویشی است و تمرکزم در روان‌درمانی بر کمک به افرادی است که در روابط بین فردی و دلبستگی مشکل دارند .

تا کنون چند کارگاه آموزشی با موضوع فرزندپروری، تنظیم هیجان کودک و درمان اختلالات یادگیری با هدف کمک و آموزش به خانواده‌ها برای مخاطب والدین، معلمان و دانشجویان برگزار کرده‌ام.

آنچه برای من در جلسات روان‌درمانی مهم است این است که فضای امنی در ارتباط خود با مراجعینم ایجاد کنم تا گرمای ایمنی یک رابطه معنادار را با پوست و گوشت و خون خود لمس کنند و در این فضا نگاهی مشفقانه بر زخم‌های خود بیندازند و اجازه دهند شفا بر زخم‌های آنها جاری شود.

فرم درخواست وقت مشاوره با اردلان دان ژه

برای دریافت وقت مشاوره حضوری  و آنلاین با اردلان دان‌ژه، فرم زیر را پر کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

ابتدا محل سکونت خود را انتخاب نمایید

دسترسی سریع به لیست روانشناسان و خدمات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید