مشاوره آنلاین فارسی زبان در کانادا

اگر در کشور کانادا زندگی می‌کنید، و به دنبال روانشناس ایرانی در کانادا برای مشاوره آنلاین هستید، می ‌توانید از لیست زیر روانشناسان متخصص در کلینیک آگاه را مشاهده کنید و به صورت آنلاین درخواست نوبت مشاوره خود را ثبت نمایید.

اهمیت مشاوره روانشناسی به زبان مادری و فارسی آنجایی معنا پیدا می‌کند که نمی‌توانیم با یک روانشناس خارجی در کشور کانادا ارتباط خوبی بگیریم. به عبارت دیگر شاید حرف ما را نمی‌فهمد! اینجاست که به سراغ دریافت مشاوره از یک روانشناس متخصص ایرانی می‌رویم. 

شاید بپرسید آیا مشاوره آنلاین برای ایرانیان مقیم کانادا، کیفیت و بازدهی مشاوره حضوری را دارد؟ در کلینیک روانشناسی آگاه بله! مشاوره آنلاین در کلینیک آگاه فقط به صورت ویدیوکال انجام می‌شود. و تمام موارد برای داشتن بازدهی کامل جلسات مشاوره، تمام موارد از قبل پیش بینی شده و در جلسات مشاوره با ایرانیان کانادایی در نظر گرفته می‌شود. پس نگران این موضوع نباشید.

لیست روانشناسان ایرانی برای مشاوره انلاین در کانادا:

مهشید عزیزی

دکتری روانشناسی

مریم کشت پرور

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

حمیده مصور، روانشناس آنلاین کلینیک آگاه

کارشناسی ارشد، مشاوره خانواده

دکتر فاطمه عباسی روانشناس شیراز کلینیک آگاه

دکتری، روانشناسی بالینی

سجاد ناصری نیا

فارغ التحصیل روانشناسی بالینی، دانشگاه خوارزمی

فاطمه آزاد

فارغ التحصیل روانشناسی، دانشگاه خاتم

مشاوره علی رفاهی روانشناس شیراز کلینیک اگاه

دکتری تخصصی، روانشناسی بالینی

مریم کرمی

کارشناسی ارشد، روانشناسی تربیتی

منا ادیبی فر دکتر روانشناس در تهران

دکتری تخصصی مشاوره عمومی

علی وفایی روانشناس در تهران

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

سپیده فخاری روانشناس در تهران

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

کارشناسی ارشد روانشناسی شخصیت

پروانه یزدی

فارغ التحصیل روانشناسی عمومی

حسن اسدی لاری

کارشناسی ارشد، روانشناسی شخصیت

محمد اسماعیلی

فارغ التحصیل روانشناسی تربیتی

احسان بدایت

دکتری(کاندیدا) روانشناسی بالینی

زهرا شیرین

دکتری تخصصی، مشاوره

محمد علی صفری

فارغ التحصیل روانشناسی صنعتی _ سازمانی

سوالات متداول برای دریافت مشاوره روانشناسی در کانادا

در کلینیک روانشناسی آگاه، خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور را داریم که فقط به صورت غیر حضوری و آنلاین برای ایرانیان ساکن در کانادا ارائه می‌شود.

ما در کلینیک آگاه بیش از ۱۰۰ روانشناس متخصص به صورت آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور داریم. و شما در انتخاب روانشناس دستتان باز است که با مطالعه رزومه هرکدام از روانشناسان، متناسب با خودتان انتخاب نمایید. اما خدمات مشاوره حضوری در کانادا را نداریم. 

احتمالا اگر فقط بخواهید مشاوره حضوری در کانادا داشته باشید، انتخاب های شما برای مشاوره محدود می‌شود و ممکن است با روانشناس خوبی درمان خود را شروع نکنید.

مشاوره آنلاین در کلینیک آگاه برای ایرانیان کاناد فقط به صورت ویدیو کال برگزار می‌شود. و تمام موارد جهت حفظ کیفیت جلسات مشاوره برای بازدهی بسیار بالا در نظر گرفته شده‌است.  پس خیالتان راحت باشد که مدیر کلینیک آگاه، دکتر سرافراز، نظارت مستقیم بر جلسات مشاوره غیرحضوری دارند تا با کیفیت عالی برگزار شود.

 

برای رزرو نوبت مشاوره، کافیست از لیست موجود در این صفحه، روانشناس مد نظر خود را انتخاب نمایید و فرم موجود در صفحه روانشناس را پر کنید. ما در کمتر از ۲۴ ساعت با شما ارتباط خواهیم گرفت.

ارتباط کلینیک با شما از طریق شبکه اجتماعی خواهد بود که شما در فرم انتخاب می‌کنید. یکی از موارد واتساپ، تلگرام و پیام. اگر هم امکان ارتباط با این موارد را ندارید، در قسمت توضیحات فرم، ایمیل خود را قرار دهید تا از طریق ایمیل با شما ارتباط بگیریم.

هزینه خدمات مشاوره برای ایرانیان کانادا متغیر است. با توجه به روانشناسی که همراه شما خواهد بود، و مدرک تحصیلی وی، این هزینه کمی متفاوت است. از همین رو برای اطلاع از قیمت جلسه مشاوره با روانشناس ایرانی برای کانادا در کلینیک آگاهِ، درخواست خود را ثبت نمایید تا با شما ارتباط بگیریم.

برای همه شهرهای کانادا مثل:‌ تورنتو، ونکوور، مونترال، آلبرتا، کلگری و… امکان خدمات مشاوره روانشناسی در کلینیک آگاه وجود دارد. 

این خدمات به صورت انلاین با بالاترین کیفیت برگزار می‌شود.

خیلی از افراد به دلایل مختلف تصمیم به مهاجرت می‌گیرند. شرایط بد اقتصادی یا اجتماعی در کشور یا قصد ادامه تحصیل یا پیدا کردن شغل از مهم‌ترین انگیزه‌هایی هستند که برای مهاجرت انتخاب می‌کنیم. مهاجرت پروسه سخت و زمانبری است و بعد از مهاجرت به کشوری مثل کانادا، مشکلات روحی ناشی از غربت و تنهایی ایجاد می شود. اگر جز افرادی هستید که به کانادا مهاجرت کرده‌اید و به یک مشاور یا روانشناس نیاز دارید؛ در این محتوا می‌توانید بهترین روانشناس ایرانی در کانادا را پیدا کرده و درخواست نوبت مشاوره خود را ثبت نمایید.

روانشناسان ایرانی در کانادا نقش مهمی در بهبود سلامت روان دانشجویان و مردم ایرانی مقیم کانادا دارند. با افزایش روند مهاجرت به کانادا تقاضا برای پیدا کردن مشاور ایرانی در کانادا هم زیاد شده است.

سختی‌های مهاجرت

با مهاجرت به یک کشور جدید، همه چیز برای شما تازگی خواهد داشت. شما به دین و فرهنگ و زبان و حتی آب‌وهوای کشور جدید عادت ندارید. از طرفی احتمالا مجبور باشید برای ادامه تحصیل یا پیدا کردن کار یا هر چیز دیگری در آن کشور تلاش کنید و در همین مسیر قطعا استرس و چالش‌های زیادی را متحمل شوید. تمام این مسائل می‌توانند باعث فشار روانی و خستگی شما شوند. در این موقع است که روانشناس ایرانی در کانادا می‌تواند به شما کمک کند.

جامعه ایرانی در تورنتو یک جامعه چند وجهی و متنوع است. افراد همواره از فرهنگ‌ها و دین و اعتقادات مختلف در کنار هم زندگی می‌کنند. حسنی که ایرانیان دارند؛ تمدن غنی و تجربیات مشترکی است که می‌تواند آن‌ها را به جامعه خود مرتبط ساخته و از شدت مشکلات و اضطراب‌های روانی بکاهد.

مهاجرت همواره می‌تواند مشکلاتی مانند اضطراب، مشکلات خواب، افسردگی و PTSD به همراه داشته باشد. از طرفی بیماری روانی و مراجعه به روانپزشک در ایران وجه خوبی ندارد. به همین علت است که ایرانی‌ها انگیزه کمی برای مراجعه به روانپزشک دارند. همین موضوع مراجعه به روانپزشک ایرانی را جدی‌تر جلوه می‌دهد. چرا که یک هم‌وطن حساسیت‌های شما را درک کرده و به شما در مسیر درک درست و مقابله با این تفکر غلط کمک می‌کند.

از طرفی صحبت کردن با زبان مادری همواره قوت قلب بوده و می‌تواند یک جلسه تراپی با استرس کمتر و راحت‌تر را برای بیمار رقم بزند. روانشناس ایرانی در کانادا همواره می‌تواند شکاف بین جامعه ایرانی و جامعه کانادا را پر کند.

مزایای مراجعه به یک روانشناس ایرانی و فارسی زبان در کانادا

  • یک روانشناس ایرانی با پیشینه تمدن و فرهنگ شما آشنا است و درک بهتری از شرایط شما دارد.
  • یک روانشناس ایرانی در مقایسه با روانشناس کانادایی، درک بهتری از شرایط و چالش‌های شما در کانادا دارد.
  • وی درک و دانش گسترده‌تری در خصوص شما دارد و نیازی نیست که از اول شروع به شناخت شما بکند. وی توانایی همدلی بهتری با شما دارد چرا که یک هموطن است
  • تراپی به زبان مادری، برای شما راحت‌تر است.

پیدا کردن مشاور ایرانی در کانادا با صلاحیت کافی

پیدا کردن یک مشاور روانشناس ایرانی در ونکوور، تورنتو، مونترال یا هر کدام از شهرهای کانادا، اصلا سخت نیست. کانادا با جذب دانشجویان روانشناسی و همچنین روانشناسان ایرانی، افراد زیادی برای ارائه خدمات در این زمینه دارد. از طرفی شما همواره می‌توانید از خدمات روانشناسان کلینیک آگاه به‌صورت آنلاین استفاده کنید. و خود را محدود به روانشناسان کشور کانادا نکنید.

مراجعه به روانشناسان ایرانی در کدام زمینه‌ها به شما کمک می‌کند؟

  • مدیریت هیجان و استرس: مهاجرت همواره یک امر استرس‌زا است. افرادی که مهاجرت می‌کنند در معرض حجم زیادی از استرس و اختلالات مربوط به تروما بعد از سانحه مانند PTSD هستند.
  • درمان افسردگی: افسردگی از رایج‌ترین تبعات مهاجرت است. غم دوری از عزیزان و دوری از وطن و قرار گرفتن در یک کشور غریبه، باعث ایجاد افسردگی می‌شود.
  • زوج درمانی: از دیگر تبعات مهاجرت این است که استرس‌ها و چالش‌های این سفر می‌تواند روابط شما و پارتنرتان را برهم بزند. با مراجعه به یک روانشناس ایرانی در کانادا می‌توانید تا حدود زیادی از این اتفاق جلوگیری کنید.
  • کمک به درمان کودک و نوجوان: نوجوانی دوره سختی از نظر روحی است. مهاجرت می‌تواند چالش‌های نوجوانی را سخت‌تر و گسترده‌تر کند. با مراجعه به یک روانشناس ایرانی در کانادا می‌توانید این مشکل را حل کنید. مشاور ایرانی در کانادا می‌تواند در یادگیری مهارت‌های اجتماعی و فرهنگی در کشور جدید به کودک یا نوجوان شما کمک کنند.

جمع بندی

استفاده از خدمات روانشناس ایرانی در کانادا از مهم‌ترین مواردی است که بعد از مهاجرت باید به آن توجه داشته باشید. مهاجرت همواره فشار روحی و روانی زیادی به فرد تحمیل می‌کند. یک مشاور ایرانی در کانادا می‌تواند از شدت این فشار روحی بکاهد و از بروز مشکلات و تروماهای روحی جلوگیری کند. با مراجعه به یک روانشناس ایرانی در کانادا می‌توانید مشکلات و چالش‌ها را با وی در میان گذاشته و به کمک راهنمایی‌های وی، استرس و اضطراب و تروماهای محتمل بعد از مهاجرت را کنترل کنید.  

دیدگاهتان را بنویسید